ИИ: Потъмнени блондинки и обсъждания на играта - тук

Играта на Асен

Модератор: Асен

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » ср окт 07, 2009 2:31 pm

Ако сте приключили с темата, може ли вече да придвижим играта напред? Всъщност, за мен е от голямо значение да разбера как управляващите в сетинга обясняват своето привилегировано положение? Например може ли да кажа "лидерите са необходимост, добри или лоши, без тях светът ще се разпадне, защото те са избрани да ни водят наместо Орим/Алфана/постави-предпочитания-бог-тук", както примерно в средновековието се смятало, че владетелят провожда Божията воля, или пък може може би Магландиумските големци твърдят, че има някаква кръвна връзка с бог, която се предава от поколение на поколение, като в Древността, или просто не си търсят обосновка, защото тези, които им потърсят сметка завършват на ешафода тъй или иначе?
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » ср окт 07, 2009 5:07 pm

А, винаги се измисля някаква благовидна причина - често повече от една. Древногръцките царе са използвали втория модел, който между другото, съдържа в себе си и първия (ако майка ти е спала с Посейдон девет месеца преди да се родиш, това е колкото кръв за теб, толкова и избор върху нея, нали).

В средновековието е същата работа - син на еди кой си, дъщеря на еди кой си... Плюс идеята, че кралят е крал по божия милост.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср окт 07, 2009 6:29 pm

Зависи от това къде живееш и коя религия се изповядва там. Последователите на Орим ползват среднвоековния модел, елфите може да ползват и втория, а Карино, ако той те интересува, ползва ефективна (за него) комбинация от трите.
Накратко, той е избранник на Салфейс, високо е в йерархията, което го прави близък до него, а освен това е най-подходящият за да пази необходимият ред и засега никой не е успял да му се противопоставя за дълго... 8)
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » пет окт 09, 2009 10:36 am

Добавих 2 реда към последния си пост в играта, за да избегна мултипостинг. Надявам се, сега можем да продължим с приключението както си му е реда.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Fenrir
Чистокръвен
Мнения: 741
Регистриран на: нед юли 01, 2007 4:01 pm
Местоположение: София

Мнение от Fenrir » съб окт 10, 2009 5:57 pm

Хора,наистина съжалявам,че не пиша,но съм адски зает тия дни и ще пиша всеки път,когато мога.
Всеки хубав миг ще бъде бавно погълнат от мракът и тъмнината на вечността...

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб окт 10, 2009 8:47 pm

Чакам хвърляне през Невидимия замък от Найкистан, усложнението е 7. Ако преди това мине проверката по УФУД само с Обоняние, Усложнението за втората намалява на 5.
Ще ви пиша за всички заедно с него - водачът ви е малко объркан от споровете, но не протестира и помга да си разположите лагера.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » съб окт 10, 2009 9:25 pm

Хвърляне за обоняние - линк
Хвърляне за Дива природа - линк
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » нед окт 11, 2009 12:09 am

Ще се бием. Вълка е първи, така че давай действията му.
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » нед окт 11, 2009 11:02 am

Описах хода на вълка в поста. Това са му действията засега.
Явно е време за първия тест на бойната система, или поне първият, проведен в Интернет 8)!
http://invisiblecastle.com/roller/view/2281173/ - неуспех!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон окт 12, 2009 2:41 pm

Пряката реч в курсив е на еллафи, както и песента, естествено.

Асене, хвърли зар за успех и прибави една втора от успеха към обаянието на героя за следващите няколко часа.

П.П. Аз лично съм за обща зарохвърлячка - Асен и Вилорп помнят как завърши предишния ми, личен досег с подобно чудо.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пон окт 12, 2009 8:58 pm

Използвам форума за да направя следния апел: нека оттук насетне всеки да се въздържа от това да ми контролира героя. В случая Слънцето за втори път използва Тирел както разказвач би използвал НИП. Това ми е всъщност основния проблем - не толкова, че героят ми съвсем не би се държал така, както е описано (макар че и това си е един немалък проблем), колкото че не бих бил щастлив ако дори Асен е този, който контролира така моя герой.

П.П. И елфите не са вегетарианци.
シャマョツィ

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон окт 12, 2009 10:29 pm

Изпозлвам случая да отбележа, че това му се вика годмодинг и в тази игра не го пзоволявам!
Резервирал съм го за персонажи, които трябва да реагират, наприемр да иззбягат с останалите, но играчите им отсъстват.
Няма да го ползвам без нужда и ще се ограничавам, доколкото мога, но както акзах още в поста за набиране - ще избягвам да става осем чвоека чакат един, ако този един нее водещият 8)!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон окт 12, 2009 10:33 pm

Свиване на рамене.

Всяка проява на наративен контрол си върви с риска собственика на героя да не хареса тортата.

П.П. Асене, изрязъл си реплика, която Дая със сигурност ще каже, дори ако героят на Шами мълчи като пукал. Сигурен ли си , че имаш основателна причина за това?
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт окт 13, 2009 1:30 am

cherno_slance написа: П.П. Асене, изрязъл си реплика, която Дая със сигурност ще каже, дори ако героят на Шами мълчи като пукал. Сигурен ли си , че имаш основателна причина за това?
Имах всички основания да бързам да стана от компютъра, повярвай ми...
Разбира се, погрижих се да не се губи - дочкаах Шами и той изработи отговор на въпроса ти според образа на неговия персонаж. Аз го постнах преди малко и силно се надявам с това да сме приключили тази сага 8)!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » вт окт 13, 2009 1:34 am

И преди съвсем да сме приключили въпроса, само да помоля Слънцето да не редактира думите на Тирел, защото той отдавна има да й каже на Дая това, което в крайна сметка й каза.
シャマョツィ

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » вт окт 13, 2009 9:52 am

Елфите нямат мастна тъкан? Това е катастрофално в случай на бедствие.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт окт 13, 2009 10:31 am

Най вероятно имат, но поколения живот в терариумни условия може да я е атрофирала до голяа част. Всъщност липсата на мастна тъкан оправдава и защо походите им към гигантите са не сполучливи - една атака над обоза ги лишава од невната доза цветен нектар и... гигантите трябва само да сотят извън обсега на лъковети им, те ще си измрат от глад до седмица.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт окт 13, 2009 1:40 pm

1.
Ми нямат мастна тъкан - без тази "парабодея", която трябва да е лека като пяна, елфаните би трябвало да изглеждат като анорексички с височина от 155 и тегло от 35 кг. А е казано, че се харесват и на мъжете от човешката раса
(особено като се има предвид, че говорим за човешки мъже от средновековен свят, където се държи жената да си има характерните за пола й извивки, а не да е права като дъска в профил и анфас). Тъй че елфаните май наистина се състоят от крака и очи, а тялото им от бюст и дупе - то май не остава място и тегло за друго. Силните тазови и бедрени мускули, от които зависи раждането, искат съответния размер на костите, които да ги носят - а едри и здрави корпуси не им трябват, при положение че са създадени за идеален свят, в комплект с работливи мъже около тях.

Забележка: мислех си да опиша, че само бедрата им, като костна основа на съответните мускули, са големи, докато глезените са къси - но щеше да се получи пълна карикатура. Още повече, че в нас има заложен някакъв генетичен модел на съответните пропорции/корелативни пропорции, а срещуположния пол се нагажда към този модел в името на подбора. Тъй че елфаните получиха и дълги глезени (но не стават за бегачки, защото имат много дребно тяло и съответно коремните мускули и хълбоците, които повдигат краката при тичане, са дребни и слаби). Виж за балет, худ. гимнастика и танци констукцията им е съвършенна.

Всъщност съм говорил с Батугой за параметрите им, както и за двете, максимум трите раждания - с довода, че ако тези неща се променят, ще отпадне и нуждата от "парободея" и "пътя на южните жени" и подсъзнателния контрол/отлагане на овулацията (без който елфаните ще изпитват смъртен ужас от секса, понеже коитуса е шанс за бебе, а третото бебе ги убива). Батугой каза, че ще си бъдат такива, каквито са - след което трябваше да изчислявам всичко останало.

2.
Шами, всъщност ти благодаря за отговора на Тирел. Нямам ни най-малко намерение да го пипам.
Добавих по-долу даденият текст, за да си остане образа на героинята ми психологически верен. Добавката е почти изключително за вътрешната й реакция, така че не засяга героя ти.

Цитат на добавката:

С тези думи Тирел махна на Паоло и му посочи своя кон, както и този на спътницата му. Селянинът дойде и без излишни приказки се зае с обгрижването на животните, мърморейки нещо за "гражданчета".
Колкото до елфаната, тя прехапа долната си устничка и погледна своя събеседник с огромните си, кротки очи - в няма молба да смечки немека за укор, който я преряза цялата. Само че той не я упрекваше, а споделяше с нея познание, което тя засега не успяваше да осмисли. Почувства се неуверена, въздъхна с премигване на клепките, и извърна поглед настрани - разколебана дали е уместно да се извини на глас, ако го е засегнала по някакъв начин. В продължение на няколко дъха разсеяно наблюдава как селянинът сваля седлото от Белушка и неволно протегна ръка, погали снежнобялата кобила по красивата, издължена глава.
...Внезапно осъзна, че е изгубила много - заедно с отсъстващите спомени й липсваше и цялостното разбиране за света, за нещата в него. Тирел можеше да е една от опорите, с които да възстанови загубената цялост на мисълта си - ако спреше да го разочарова като личност.
Дъх по късно тя го погледна крадешком, но той не продължи темата и тя - в езерото на разливащото се мълчание - почувства как вярата в собствената й безценност като жена се завръща, слива се с нейната плът изпод бялата й, гладка кожа.
Вирна брадичка и тръгна с полюшваща се походка към чуващия се сред дърватета ромон на поток -лесно откри истинска пътечка в желаната посока и тръгна по нея, прибирайки полите на роклята си заради клонките на храстите. Остротата и твърдостта, мярнати за миг в Тирел, бързо престанаха да я притесняват и се превърнаха в усещане за сигурност покрай неговото мъжко присъствие. Все пак дълбоко в сърцето си тя очакваше от Тирел да е твърд и силен, а тя да се чувства в безопасност заради безшумните му стъпки зад нея.
Неусетно започна да обръща внимание на пътя - безгрижно вдигна глава към клоните на дърветата, които в този час изглеждаха преплетени с посиняващия въздух – като пръсти на търсещи се длани.

Край на цитата.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » вт окт 13, 2009 2:35 pm

Слънце, в средновековието е имало и естетически школи, които държат жената да няма извивки, основно по религиозни причини - или поне тях са изтъквали :twisted: . Рубенс по дефиниция е след Средновековието и схващанията му неслучайно са малка революция, или пос-кроо голяма революция... 8)
Разбира се, "средновековие" е дълъг период с промени, но опредлено не мисля, че през ранното средновековие, в което съм натикал играта, никой не харесва слаби и гъвкави жени... :P
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт окт 13, 2009 4:21 pm

под извивки имам предвид определени математически пропорции. Съотношение от 2:3 между талията и ханша, сечението на Праксител за дължината на отделните части на тялото (елфаните дори са несъразмерни по него, заради порпорционално малките си тела и глави), съотношенията между ширината на слепоочията и скулите спрямо тези на челюстта + извивката на бузите и прочие. За пропорциите на лицевите черти изобщо няма да говорим.

С думи прости - колко слаба изглежда една жена зависи от ширината и обиколката на талията й спрямо височината, обиколката на бюста и ханша. Например мацките от аниметата изглеждат едновременно слаби и "напращели" - тъкмо заради пропорциите. Описаните в книгата елфани всъщност са конструирани като аниме-жени. Което наистина ги прави крайно уязвими при условия, различни от идеалните. При човешката раса това е възможно да се постигне и без пластична хирургия, изцяло чрез селективен подбор, за което дават пример китайските и японските имперски дворове! Тъй че расовото описание на елфаните е физически правдоподобно (едновременно слаби и "напращели", като силиконови кукли), още повече, че те изначално са конструирани по този начин.

Обаче аз често искам да се срещна с човека, който ги е измислил точно такива в Магландиум... по възможност в тъмна уличка, насаме...
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » съб окт 17, 2009 1:12 am

cherno_slance написа:под извивки имам предвид определени математически пропорции. Съотношение от 2:3 между талията и ханша, сечението на Праксител за дължината на отделните части на тялото (елфаните дори са несъразмерни по него, заради порпорционално малките си тела и глави), съотношенията между ширината на слепоочията и скулите спрямо тези на челюстта + извивката на бузите и прочие. За пропорциите на лицевите черти изобщо няма да говорим.

С думи прости - колко слаба изглежда една жена зависи от ширината и обиколката на талията й спрямо височината, обиколката на бюста и ханша. Например мацките от аниметата изглеждат едновременно слаби и "напращели" - тъкмо заради пропорциите. Описаните в книгата елфани всъщност са конструирани като аниме-жени. Което наистина ги прави крайно уязвими при условия, различни от идеалните. При човешката раса това е възможно да се постигне и без пластична хирургия, изцяло чрез селективен подбор, за което дават пример китайските и японските имперски дворове! Тъй че расовото описание на елфаните е физически правдоподобно (едновременно слаби и "напращели", като силиконови кукли), още повече, че те изначално са конструирани по този начин.

Обаче аз често искам да се срещна с човека, който ги е измислил точно такива в Магландиум... по възможност в тъмна уличка, насаме...
Под "извивки", както вече разбра от препратката към Рубенс, аз имам предвид нещо съвършено друго 8).

Селективният подбор, ако говориш за евгеника, има само един малък дефект - не работи. В Магландиум и при елфите може и да е другояче, те не са еволюирали, а са създавани - но уязвимостта към променяща се околна среда обяснява идеално и защо са толква традиционалистки настроени ;).

Елфите на мен ми приличат като инкаранация на елфите в РИСУС, иначе казано - сбор от клишета, включително аниме такива. Не знам защо искаш да срещаш авторът на елфите, защото ги е направил отговарящи на масовото възприятие?
Не казвам, че това не е добра причина, но клишетата обикновено стават такива, защото са комерсиално успешни - сигурен ли си, че всъщност не искаш да срещнеш феновете :twisted: ?
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон окт 26, 2009 4:22 pm

Тъй, Асене:
1.
хвърли едни зарове за запяване. Хвърляш, докато излезе АНУ или поне десятка. При четири имам право на следващ опит с наказание нула, а при междинен резултат - ами хвърляш.
2.
После хвърли зарове за"чармване". Уточнявам, че Дая не отправя сексуален сигнал към гиганта, тъй че не й дели обаянието (след пеенето) на две. Целта на чармването е началникът на полицията да бъде предразположен към групата като цяло. Посланието е просто: "Ти си умен и ние сме умни, ти се стараеш в работата си, ние също - нека не играем глупави игри на превъзходство между милиция и доверени лица на господаря Корино"
3.
Според резултата от чармването зависи и по-нататъшния ход на разговора.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » пон окт 26, 2009 6:31 pm

Докато измисля следващия си пост, бих искал да узная показателя за красота а гиганта (прибилзително).
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон окт 26, 2009 11:26 pm

cherno_slance написа:Тъй, Асене:
1.
хвърли едни зарове за запяване. Хвърляш, докато излезе АНУ или поне десятка. При четири имам право на следващ опит с наказание нула, а при междинен резултат - ами хвърляш.
2.
После хвърли зарове за"чармване". Уточнявам, че Дая не отправя сексуален сигнал към гиганта, тъй че не й дели обаянието (след пеенето) на две. Целта на чармването е началникът на полицията да бъде предразположен към групата като цяло. Посланието е просто: "Ти си умен и ние сме умни, ти се стараеш в работата си, ние също - нека не играем глупави игри на превъзходство между милиция и доверени лица на господаря Корино"
3.
Според резултата от чармването зависи и по-нататъшния ход на разговора.
И каква, Ахраман го взел, е целта на всичкото това хвърляне?
Питам, понеже може и да няма нужда от хвърляне ;). Всички тук са благоразположени към вас. Да, важи и за гигнатите - расовият признак тук не важи!
Cocaine написа:Докато измисля следващия си пост, бих искал да узная показателя за красота а гиганта (прибилзително).
За гигантките сигурно е очарователен, макар и не с външност на модел. Иначе казано, някъде в интервала 12-14 е.
Ако ви трябва още видима информация, питайте, сигурно не съм опсиал всичко, което персонажите ви биха могли да видят, ако се загледат!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон ное 02, 2009 12:50 am

Ще се придвижваме с помощ от ГМ-а, явно.
Кой какви палнове има, освен да отидете да оглеждате местопрестъпления и да говорите с хлапета? Утре ще пиша и е хубаво да го знам, или ще караме с каквото съм планирал.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » пон ное 02, 2009 1:17 pm

Ще оглеждам местопрестъпленията. Бих искал да опитам да уговоря гущероида да дойде също, много е вероятно да е разбирачът на големи ноктести лапи в групата (да се чете: искам да поканя гущера да ме последва вътреигрово). Освен това, той няма да е от голяма полза в отношенията с децата. Също се надявам гигантът да ме въведе в случая, ако ще е по-удобно ще съставя списък от въпроси и ще го пратя на ЛС/по Скайп, за да може Q&A да са стегнато изложени в един пост. В дългосрочен план, вероятно ще се вястна в селската кръчма.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон ное 02, 2009 1:59 pm

Въпросите ми прати по Скайп. Тъкмо ще раздвижим чата.
Почвам да ви пиша поста.
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пон ное 02, 2009 2:50 pm

Моля да ме извините за неактивността в последно време, която се дължи на гости, чуждоземни празници и (най-вече) на големи проекти. И да се извиня за това, че не ви предупредих.

Но все пак ще пиша утре вечерта най-късно. Ако ми се отвори парашутът - може и днес ;) .
シャマョツィ

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пон ное 02, 2009 4:31 pm

Извиненията се приемат. Ще влезеш в темпо, не е като да сме стигнали далеч.
А като успееш с проектите, имаш да разказваш за какво е ставало дума ;).
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт ное 03, 2009 12:18 pm

Бях доста ангажиран последните дни, тъй че моля уважаемият Водещ да приеме за установена обективната ми невъзможност да присъствам на съдебните заседания.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Отговори