Похвали и потупвания по рамото за Водещия

Играта на Асен

Модератор: Асен

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Похвали и потупвания по рамото за Водещия

Мнение от Асен » ср сеп 01, 2010 11:26 pm

Правило първо ми е да пускам такава тема след всяка игра, за да знам на какво данаблегна и по какво да работя. Който е играл с мен, вече не би трябвало да се учудва.
Спокойно, сега идва и антиподът й за псувните, просто си искам критиките и похвалите отделно за по-лесно анализиране!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » чет сеп 02, 2010 11:38 am

Поздравления за водещия за вложените време и енергия, за добрата подготовка на приключението и добре пресъздадения свят. Битките бяха балансирани, а загадките трудни и интересни. Може да се каже, че приключението се получи доста добре. Допадна ми добре пресъздаденото селско общество и НПС-тата в него също бяха добре разиграни. Надявам се след време да имам пак възможност да играя в някоя игра на Асен.

ПП: Уау, току що погледнах първите постове в общата тема и установих, че сме играли цяла година. Явно затова усетих лека носталгия, когато снощи прочетох епилога.
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » чет сеп 02, 2010 3:33 pm

Това ми е втората форумна игра с Асен като Водещ и ще ми хареса да има трета.

Бива те, абсолютна гадино! :twisted:
Поздрави за успешно завършеното приключение и от мен. Да си ни жив и здрав!
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пет сеп 03, 2010 9:09 pm

Водещият при форумните игри е незаменимо звено. Възможно е да се "прескочат" несериозни/заети играчи, но несериозен/зает водещ е смърт за играта. Тъй че, без да четкам никого излишно, евала Асене за постоянството ти през цялото време. И още едно евала, че създаде стимули петима от играчите да довършим приключението, като в случая въобще не говоря за твоята "механика" за обвързване на активността ни със съдбата на героите. Става дума за това, което на английски му се вика pacing - историята винаги се стараех да се движи, защото ми бе интересно да видя какво се крие "зад поредния ъгъл". И когато нещата се закучваха от моя гледна точка, явно го усещаше (особено епизода със сънуващия Тирел) и отново продължаваше историята. А може би случайно се е получавало елфът да е попадал на решения на проблемите си, тъкмо когато се е налагало, ама надали ;) .
シャマョツィ

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » нед сеп 19, 2010 8:55 pm

Няма как да не се впечатля от добре разказана криминална история. Най-много ми хариса начинът, по който всичко се навърза накрая, интеракцията с околната среда, както и ситуациите, при които винаги откривахме нещо - обикновено не точно онова, оето търсехме, но все пак значимо за цялостната картина. Беше почти като при генератор на случайни събития - щом си на определено място, все нещо ще се случи (но не и каквото си очаквал).
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Отговори