от Къч-ът, до Срещата, Уидан

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб май 24, 2008 12:32 am

-Да го откриете, разбира се. Имате си ваши методи, вярвам, и не мога да ви натрапмвам мои. Във всеки случай не би трябвало да е твърде трудно - ако не греша скоро ще убие пак. Разберете къде се крие и действайте както намерите за добре.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » съб май 24, 2008 3:07 pm

- Шегувате се, нали? - засмя се Уидан - да ви приличам на някой, който умее да подпитва тук-там? Та аз дори не познавам този град. На някое по-нормално място просто бих продложил помощта си на местната стража, но тукашните блюстители на закона очевидно не се преуморяват от старание. Да не очаквате да вървя по улиците със затъкната в лъка стрела и да чакам този Тонив да извърши убийство пред очите ми?
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » съб май 24, 2008 8:26 pm

-Май ще се справим - прекъсва те Л'аден - но дали ще си струва?
-Назовете исканията си.
-Аз искам обратно пръстите си - тропва ръка Гарл на масата, с липсващи безименн и кутре.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » нед май 25, 2008 7:44 pm

- От какво ще живеем, докато го търсим, господине? А и все пак сме войни - когато не охраняваме някого, тренираме. Тъй че поне аз лично не бих отказал някой по-опитен стрелец да ме упражнява на специалните похвати в стрелковото изкуство.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт май 27, 2008 2:07 pm

-По-опитен стрелец - замисля се Урд - Господине, като имам рпедивд какви способности показахте по-рано, не зная дали в този град ще се открие по-опитен стрлец от вас ... от двамата вас - се поправя. Но съм сигурен, че може да се измисли нещо в тази насока.

Другият елф ти хърля поглед "приемаме ли", Л'аден изглежда уверен в думите си, но все пак те изчаква.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » ср май 28, 2008 1:17 pm

- Аз съм съгласен - каза Уидан и погледна спътниците си, подканяйки ги с поглед да изразят гласно съгласието си. Беше разчел погледите им, но въпреки това се чувстваше неудобно да приема задължения от името на цялата им... хм.... група. Реши да изчака реакциите им, преди да зададе следващите си два въпроса - за препоръчване на подходяща страноприемница и как ще се свързват с господин Урд.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » чет май 29, 2008 12:15 am

-Лек за блатна чума - проговаря за пръв път с млад и мелодичен, но измъчен глас. Това изненадва Урд, но след кратка секудна се съвзема и кимва положително.

Л'аден също се съгласява. На следващите въпроси на Уидан Урд отговаря по удивително прост начин. Страноприемницата, в която се намират, бива препоръчена на Уидан като много приятно местенце (и ако се съди по тихата и уютна обстановка на първия етаж Урд не лъже), в което при това груапта няма да има неудобството да се налага да заплаща. Едрият мъж на средан възраст пък, който до преди малко е седял зад бара, а сега е забегнал през отворената зад него врата в помещение, от което мирише на ...готвено, бива посочен като доста запознат с това как нкой би могъл да се свърже с нисичкият войн с мечовете на гърба.

Алтернативно, парите в малката кесийка сребърници, озовала се на масата, могат да купят легла и храна в произволна страноприемница за достатъчно дни, плюс евентуално неизбежните допълнителни разходи.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » чет юни 05, 2008 1:24 pm

- Добре.... - въздъхна Уидан - но смятам да вечерям и да си легна.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пет юни 06, 2008 3:02 am

-Само помнете, че се заехте със задачата. Добре е да я свършите - казва многозначително Урд, преди да се изправи, поздрави и си тръгне.

--
-Утре ще открия много информация за него - каза Л'аден - и после остава само да му устроим засада. Ако всико омине добре ще иамме една от властите в тоя град зад гърба ни като свършим, и ще получим още поръчки, дано по-приятни.
-Той не искаше да го търсим. Този тук искаше да се бием с него - прозря Елним и очите му обходиха бързо всички - защо иначе ще се появи точно след битката ни на площада?
-Като ги знам в тоя град, нищо чудно тия дето ни нападнаха да са били неогви хора - шегува се Л'аден.
Всички се изхилват и изпускат от напрежението на деня. В торбичката, която той остави, има единадесет сребърника.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » съб юни 07, 2008 5:07 pm

- Всъщност... прозя се Уидан - ви предлагам да отидем в стражата и да си предложим съдействието като доброволци по опазването на реда, или директно за търсенето на въпросния Тонив - той срещна погледа на Л'аден и му кимна в знак, че е наясно с евентуалното възражение - ... или каквото е там нужно, за да имаме законното право да обикаляме четиримата наведнъж нощем по улиците и да размахваме оръжие. Но ако идеята ми не е добра, няма проблеми. Може би наистина трябва да останем и да поспим малко - лично аз с удоволствие бих си починал след днешното клане. Убихме и осакатихме разумни същества и самите ние почти загинахме.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » нед юни 08, 2008 1:00 pm

-Трябва да внимаваме как си играем картите, Уидан. Стражата е само една от властите в този град. Ако им разкажем това, което чухме от този тук може да си имаме проблем с някоя друга. Нека го обмислим нощта и на сутринта да решим. Утрото е по-мъдро от вечерта - се усмихна той.

Когато минавате покрай ханджията, той ви запитва в какви стаи бихте искали да останете - една голяма или отделни.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » пон юни 09, 2008 9:42 am

- В една голяма - отвърна по възможност Уидан, по възможност на втория етаж.
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон юни 09, 2008 5:02 pm

Стаи имаше само на втория етаж.

Стаята беше чиста, с четири легла покрай стените, маасивна врата. Друга водеше към малка дървена тераска над улицата. Лукс!

-По-добър стрелец, а? Толкова ли ти е важно да си най-добия стрелец в магландиум - запита Л'аден докато събличаше ризницата. Гигантът се беше загледал безмълвно през прозореца, а Елним изглеждаше сякаш също изска да поговори с Уидан, но учтиво изчакваше да свършат двамата с водача на кервани и да нямат какво повече да си кажат, за да го заговори.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » чет юни 12, 2008 11:34 am

- Нима ти нямаш желание да се самоусъвършенстваш? - отвърна с въпрос Уидан, но интоницията му беше на уморено същество, което не желае точно сега да влиза в излишни спорове - Освен това въпросът е интересен и може да ни даде зрънце мъдрост в разбирането на света и самите нас - но отдавна престъпваме границите на добрия тон спрямо другите ни два спътника. Нещо против да го включим в разговора ни?
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » нед юни 15, 2008 1:36 pm

-О, вярно, това са ... но ние вече всички се познаваме.
-Добре се биеш, елфе, и добре въртиш думите, но аз смятам да лягам. Днес беше изморителен ден.
-Простете несдържаността на колегата ми - изинява се момчето за Гарл, явно увлечено от възпитаното и деликатно държание на Уидан.

А'аден се отпусна в един от столовете покрай масата до прозореца и запали свещта, осавена в глинена паничка по средата й.
-Не остарявате вие елфите, като нас, и вероятно имате право да се отнасяте. Да се занимавате с разни абстрактни неща.

Елним следеше с итерес, но нищо не вметваше.

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » чет юни 19, 2008 1:54 pm

Хората и гиганта очевидно се канеха да заспят и то без повече церемонии, но Елним май искаше да си поговори с него, а по-малката възраст му пречеше да започне първи. Прецени, че дори трябва да му се извини:
- Простете, че досега отлагах пълноценния разговор с вас за сметка на по-нетърпеливите ни спътници! Надявам се, че не сте си съставил лошо мнение за мен?
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пон юни 23, 2008 8:19 pm

[Черно слънце, имаш ли някакъв месинджър? Каиж ми кога мога да те открия там и под какво име/номер? Иска ми се да си поговорят тез хора малко, нали днес са се запознали, а заедно тръгват на някаква задача, но хич нямам нерви за тук във форума.]

cherno_slance
Аша'ман
Мнения: 1333
Регистриран на: вт май 20, 2003 1:45 pm
Местоположение: burgas

Мнение от cherno_slance » вт юни 24, 2008 6:08 pm

Да, пращам ти номера си в скайп на ЛС
Обичта е по – силна от омразата. Сърцето е по – силно от огорчението. Усмивката на душата е по – силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.

Заключена