Океане - тестове

Форум за форумите и сайта

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Океане - тестове

Мнение от Andras » вт юни 17, 2008 11:43 pm

За нас е удоволствие да обявим че системата ни Деймос е завършена, окомплектована с пълния набор модули и следователно готова за първите открити бета тестове.

Екипът на Океане набира играчи и разказвачи по единично или с вече оформени групи, за да осъществим на практика 'първата среща с читателя'.

Както споменахме в предно обявление няма изисквания по отношение на опит или стил на игра и в идеалния случаи сред тестърите ще има както опитни играчи така и новаци в хобито. Ако желаете да кандидатствате можете да го обявите тук или на лично съобщение към нас(Андрас, Айсам, Аларис, Жеко) в Сивостен като споменете с какви системи и от колко време играете, както и дали имате група или кандидатствате самостоятелно.

Екипът ще оформи 3-4 групи от кандидатите и ще им предостави необходимите материали, както и достъп до специализиран отдел от форума тук. На разположение тестърите ще имат и голяма част от сетинга Океане, като ще бъдат обсъдени и възможностите за тестване на системата в друг сетинг.

От участниците в бета теста ще очакваме да могат да отделят редовно време на тестовете - дали чрез сесии или извън играта, за тестване на конкретни механики, разработване на най-различни персонажи, разиграване на битки между различни по вид и брои противници и тн. В допълнение на всички трябва да е ясно че ще работи с продукт в разработка и е възможно да търпи промени.

В случаи че кандидатите надвишат необходимата за този първи тест бройка техните кандидатури ще са приоритетни при следващи тестове.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср юни 18, 2008 11:23 pm

Нищо не каза по въпроса дали ще направиш едно малко изключенийце и да ми пратиш правилата, че когато имам време да ги погледна и да си похортуваме.
Аз за истински бетатестер не ставам, щото нямам време, ама се надявам тестовете ви да минат добре и да получите ползотворна информация.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет юни 19, 2008 9:01 am

Линк към правилата или поне форума дето се повеждат тестовете?
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Alaris
Кадет
Мнения: 235
Регистриран на: пон дек 29, 2003 11:41 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Alaris » чет юни 19, 2008 4:38 pm

До системата и сетинга достъп ще имат одобрените кандидати, след приключване на набирането.
Да разбираме ли че кандидатстваш?
BANG....You dead!! Изображение
No Guts, No Glory
Изображение

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » чет юни 19, 2008 4:46 pm

Мхм, бат'Гойко, ще си похортуваме. То една известна част от тестърите тъй или инак няма да играят, а ще разглеждат само експлойти на бойната система или непротиворечивост на света и тем подобни.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » чет юни 19, 2008 4:57 pm

Аз през лятото имам достатъчно време за огледам една-две системи, но смятам, че нещата няма за бъдат игрово, а на против сам ще тествам системата. Въпреки, че ще видя дали играчите ми ще се съгласят на бета тестинг... Абе с две думи пиши ме и мене.
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет юни 19, 2008 6:02 pm

Пиши ме вътре, заедно с групата ми.

Само трима сме, но имаме желание, а и можем свободно да се въртим, като разказвачи-играчи. Принципно и триата имаме регистрации тук, но аз съм най-редовния. Другите двама са:
amanar
Gimly.

Системи:

освен трите Ендивала, прибавяме и А16, DnD 3.5, DnD 4e, и доста други, макар и бегло.

Потребителски аватар
Ain alkar
Ahlen
Мнения: 686
Регистриран на: вт яну 03, 2006 6:15 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Ain alkar » пет юни 20, 2008 9:46 am

Ами аз забравих да спомена скромния си опит върху една единствена система (А16) и няколко разучавания на ДнД и Екзалтет (за съжаление неуспешни поради липсата на материали като зарове различни от 6 стенни). Но наистина ми се ще лятото освен зубкането за предстоящи изпити да намажа и нова система, която да науча и най-накрая да си разнообразя познанията.

ПП: Мисля, че това мяза на мотивационно писмо (макар малко селски написано :) )
http://www.stihovebg.com/Proza/Razkazi/Pisak/45139.html
Кейт лежеше в леглото си будна…

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет юни 20, 2008 10:15 am

Ами да пиши ме, а опита е главно по А16, иначе имам няколко сесии по ЗиЗ и една дето се мята по дев торби заровеи накакви китайски учители ябили удобрили че била много реалистична...
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » ср юни 25, 2008 12:46 pm

Andras написа:Мхм, бат'Гойко, ще си похортуваме. То една известна част от тестърите тъй или инак няма да играят, а ще разглеждат само експлойти на бойната система или непротиворечивост на света и тем подобни.
Ами ще чакам да ми пратите контент. Обешавам да е само за лично ползване ;)
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Отговори