Орце Соколов

Стари теми

Модератор: Модератори

Отговори
Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Орце Соколов

Мнение от Shamajotsi » ср фев 04, 2009 2:36 pm

Орце бил роден в едно от селата край Брилско. Когато бил малък, баба му по майчина линия (която не била родом от тази местност) му разказвала най-чудни истории за забравени народи, живели на север, и за страшните чудовища, с които тези народи се сражавали навремето. Тогава се зародила идеята у младия селяк да тръгне да кръстосва Магландиум с цел да освободи бедните създания, които населяват континента от неправдите, които са ги сполетели. Като пораснал, Орце станал част от градската стража на Брил. Когато придобил воински опит, той оглавил дребен отряд доброволци, които защитавали хората, които живеели в Брилската планина, от гамбудурите и разбойниците. Бързо му излязло име на добър воин. Станал известен с това, че по време на битка, както когато преценял ситуацията, така и когато водел самото сражение, приличал на "сокол, който дебне плячката си", откъдето идва и прозвището "Соколов". Обаче младият боец за правди скоро осъзнал, че биейки гамбудури и разбойници няма да отърве света от нещастието и се отправил да кръстосва континента надлъж и нашир, помагайки на тези, които са в нужда.

Орце е едър, чернокос, с кафеви очи. По принцип е спокоен и винаги премисля нещата трезво. В разговорите си с други хора гледа винаги да има мнение за всеки "политически" въпрос.

СИ: 12
Л: 15
ПР: 12
ИН: 12
ИЗ: 8

Психология: 6
Убеждаване: 6
Езда: 6

Воин: 10
Спец. в защита: 8 (Би ли казал какви са бонусите тук?)
Лидер: 4

ЖТ: 156
ТР:0
ТМ: 74

Забележка: тези показатели не са максимализирани (т.е. не съм слагал на първо ниво много СИ, ИН и "Воин" и т.н., а съм си викал "На първо ниво той е бил такъв, на второ се е научил да бъде еди-какъв си и т.н.), поради което се опасявам, че едва ли е станал кой знае колко "конкурентноспособен" на математически развити герои от същото ниво.

За инвентара - меч за две ръце с една ръка не може да държи. Не съм сигурен дали може да държи и голям стоманен щит, но за плетената ризница, нагръдник и шлем не би трябвало да има проблеми. Кажи колко струват и доколко подобрени мога да ги взема, ако обичаш.
シャマョツィ

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср фев 04, 2009 7:50 pm

50ТР бонус - върде си кекав ;)

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » чет фев 12, 2009 1:06 am

Ох, стига съм го мислил, СИ става на 16 и в един момент от развитието си (нулево ниво), Орце се е развивал малко по-математически. Съответно, предложеното от теб:
двуръчен меч при сила 16 или колкото беше тамза минимум с една ръка + голям щит + плетена ризница и нагръдник + шлем
колко би ми струвало? Предполагам, че ще е по-малко от 22 жълтици, и ако е така - нов въпрос, като стария, ама с добавени наколенници и налакетници от кована стомана за по 4 ЗА.
シャマョツィ

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пон фев 16, 2009 10:56 pm

Аз ако може пак да си задам въпроса, че виждам почвате вече, а и на мен само това трябва да ми се пооправи.
シャマョツィ

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » вт фев 17, 2009 10:44 pm

12 жълтици/

Отговори