Показен Двубой: Д`Зоро срещо защитника на правата вяра!

"Място за всички млади герои, търсещи слава и опасности"
Игра по правилата на Аксиом 16

Модератори: Vilorp, ILLIDAN

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Показен Двубой: Д`Зоро срещо защитника на правата вяра!

Мнение от Vilorp » нед юли 26, 2009 6:19 pm

Д`Зоро и Математикс застават един срещу друг в Подземието. В центъра на тази арена има доста голямо свободно пространство, заградено от две страни с две редици колони, на които са закрепени факли. Тези факли са единствената светлина тук, така че цялата арена тъне в сумрака и героите дори не могат да видят стените зад колоните.

Изображение

Легенда:
Сивото са колони, Жълтите точки - факли.
Математикс е червено, Д`Зоро - синьо

Зад колоните светлината постепенно започва да намалява като на Б5, Б6, И5 и И6 е пълен мрак

РЕ Математикс 19,2
РЕ Д`Зоро 19,5

Д`Зоро е пръв
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон юли 27, 2009 10:41 am

Със самото си появяване на арената Д`Зоро запрати кинжала си към противникът си, но математикс бе твърде ловък, за да бъде контузен тежко, на подсъзнателно ниво прецени, че оръжието ще го удари в стоманения нагръдник и едва ли дори ще го ужули.

[sblock="Системно"]Мята кинжала, с метателно, пренебрегване забиване и прицелване. 4тд+2тм+3тм+4тм+2тд +4усп
1d6+1d6+1d6+22+4=35

за 1 ТД вади камшика

11-7=4
[/sblock]
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пон юли 27, 2009 12:14 pm

Когато му се предотставяше избор, Математикс предпочиташе да не допуска и драскотина върху блестящия си нагръдник. Затова той направи всичко необходимо за да избегне кинжала. След което се отправи към противника си...

[sblock="Системно"]4 ТД отклон, намаляйки успеха на атаката до 33 - колкото ми е и БЗ. След което за 6 ТД отива до центъра на Арената - Д5. Това е.

Бтв, според правилата, обсегът на хвръления кинжал не може да бъде повече от 1,5*СИ, което в случая е 12 метра или 6 полета. Демек точно пред мен. С други думи, дори да ме беше улучил, ако трябваше да сме съвсем коректни, евентуалната щета щеше да се раздели на 2, според правилата от стр. 102. Но срещу Математикс предлагам това въобще да не го гледаме.[/sblock]
シャマョツィ

Отговори