Част първа (все още) - бунаците в Буна!

Форумна игра по Аксиом

Модератори: Vilorp, Модератори

Заключена
Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » вт окт 11, 2005 7:51 pm

Хоудриц отскочи назад и извика глухо.Не се сърдеше много на малкия Д'звер,но не искаше то да го мисли за своя собственост и за това се отдръпна малко назад.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт окт 11, 2005 9:36 pm

-Даарио, внимавай!
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » вт окт 11, 2005 9:55 pm

С енод "ЪЪ...извинявай" Кавлор реши да остане на дървото в засада и да приготви магическия си камък за стрелба.
(разбирай не праявя нищо :) )
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » ср окт 12, 2005 11:06 am

Исмаил изтръпна.
- Спокойно, - каза той, стараейки се гласа му да не трепери, - искам да ти помогна. Хората в селото са ти много ядосани. Събрали са се с други хора и искат да те унищожат. Но аз не съм тук за това. Искам да ти помогна. На теб и на малките ти.
Сега оставаше да се надява.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср окт 12, 2005 6:00 pm

- Малки ли!? Какви малки!? Аз пристигам току що в тая гора, няккава женска се е разгонила, но нямам нищо против да закуся с теб първоначално - д`звера се усмихна, усмихна се по онзи осебен начин по който може да се усмихне някой имаш към 200 зъба в остата си разпределени на три реда.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » ср окт 12, 2005 7:26 pm

- Хей, Кавлор, има ли място на дървото и за мене? Не искам да съм следващия препикан. - и Угаин внимателно се отдръпна от животинчето, което беше дошло да го маркира.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср окт 12, 2005 9:07 pm

Даарио се беше изправил вече. Срещата лица в мутра:) с Дзверчетата му подейства повече от отрезвяващо след изпълненията на Кавлор. Усмихна се приятелски на малкото животинче и го погали с лявата си ръка по главата. Внимателно.
-Да не си се загубило, малкото ми?
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » чет окт 13, 2005 12:37 am

С почти цялото внимание съсредоточено върфу Д'Зверчетата, дружината отговорна за Капана за малко да не чуе бясното приближаване на един размазан образ, чието внезапно изскачане на поляната успя да ги стресне.
Нао се закова намясто и си пое дълбоко дъх, след което шумно издиша. Тръгна да казва нещо и едва не се задави, защото в този миг видя, какво всъщност става наоколо. Очудването й трая само момент.
- Май останахме без друид - каза тя със спокоен, равен тон, защото вече бе привлякла вниманието. - Надявам се сте готови с капана, защото всеки момент ще ни се изтърси един наистина едър мъжки Д'Звер.
Никой не помръдна.
- Грабвайте ги ако искате тея дребните и да се покриваме.
Без да каже нищо повече, Нао изчезна в гората, противоположна на страната от която бе дошла.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » чет окт 13, 2005 9:22 am

Сора пък раши да не грабва нищо и да се скрие сам.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
dragon_destiny
Чирак
Мнения: 29
Регистриран на: пет юни 18, 2004 8:09 am
Контакти:

Мнение от dragon_destiny » чет окт 13, 2005 9:59 am

Грайл се наведе да погледне животинчето, необезпокояван от мисълта за физическите последствия от този си акт.

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » чет окт 13, 2005 11:15 am

На Исмаил му беше нужна около секунда за да осмисли ситуацията и за да се овладее. После каза:

- Добре, добре. Няма значение. Целта ми е да отведа и теб и женската и малките някъде там, където съществата няма да ги убият. Защото точно това смятат да направят. Не знам дали ще мога да помогна на всички, но на теб мога да помогна.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » чет окт 13, 2005 3:23 pm

Хоудриц се наведе и взе малкото, което току що го бе препикало и на бегом последва останалите.

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » чет окт 13, 2005 7:32 pm

- Да се крием? Че защо? - Угаин не успя да осъзнае ситуацията. - А, верно! Д`звера. Ако го хванем, държа кожата му да остане за мен. - и се скри в близките гъсталаци.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет окт 14, 2005 12:05 am

- Заведи ме пррри малките и женската и ще уррредим нещо - предложи му Д`звера и ако си послушен дори може да не ти прегреза гърлото.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » пет окт 14, 2005 12:50 am

Даарио си хвана едно малио Дзверче и се понесе с него след останалите. Приличаха му на котки... не вншно;), а с котките винаги се беше разбирал добре. Докато го носеше, го поаглаи по милата главичка и му прошепна едно успокоително "спопкойно, малкото, ще те заведа при твойта мама... а след това май ще трябва да бягам много бързо, но ще разчитам на другите си умения за целта... спокойно, бате ти Даарио е тук!"

[sblock](Специална забележка от Играча към Водещия-вярва си, като го говори това:)).[/sblock]

б. в. Всички погалили дзверчетата да си дигнат еднократно маната с 20, ще замоля други да не ги пипат поне докато не пусна пост по този въпрос!
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пет окт 14, 2005 11:04 am

- Защо са ти? - попита Исмаил. - Бих могъл да ги намеря, но ще го направя само ако съм сигурен, че няма да ги нараниш.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пет окт 14, 2005 6:12 pm

- Вобще и не съм си помислил подобно нещо, а и можеби не си забелязъл но не си в положение да поставяш условя! - озъби се д`звера, а очите му пламняха
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб окт 15, 2005 9:10 am

Даарио почуства прилив на енергия която се влива в него щом погали малкото д`зверче, точно същото бе усетил и Хоудриц малко по рано когато също погали д`зверчето.
Само миг след като Хоудриц взе дивата животинка в къка установи две неща. Първо животинчето тежеше поне 15 кила и второ, че не обича да го носят. Второто бе установено поради факта че челюстите на животинката се сключиха около ръката му (намали си живота с 14) костите изпукаха и се пречупиха, като той изпусна животинчето. В същия момент почуства и отлин ва жизнена енергия от себеси (матата пада с 28). Точно кагато Хоулдриц изрева на умряло и Даарио се здоби с комплект зъби в ръката (-8ТЖ) съпроводено с отлив на енергия (-16 мана)зцатрил съм ти персоножния лист при формата на машинката тъй че провери дали ти е счупена ръката и ми го прати при първа възможност.

Изведнъж Калигула изкочи от храстите, неизглеждаше много настроен за галене, главно поради факта че бе с настръхнала козина на врата и подвита опашка.
- Сега пък от де се взеха тея пишлемета - измърмори Владислав и се надигна, кучето изтича до него и започна да ръмжи по посока на храсталаците.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » съб окт 15, 2005 10:27 am

Хоудриц остана за момент,държеше ръката си и крещеше глухо.Той се опита да изтърси гадината,която все още висеше на ръката му,но това само му причини повече болка.Не знаеше,какво да прави.Щеше да му е трудно да тича с дребно същество,захапало го за ръката и причиняващо му неописуема болка.За това събра цялата си воля и опита да се успокои.Вдигна едвам,едвам другата си ръка и погали малкото.
-Пусни...ме,...моля те!-каза той през зъби,като се надяваше това да успокои д'зверчето и то да го пусне...
Последна промяна от gil-galad на нед окт 16, 2005 10:13 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » съб окт 15, 2005 11:40 pm

Животинчето висеше на ръката на Хоудриц и не пускаше.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » нед окт 16, 2005 7:56 pm

- Изглежда те помисли за наистина сладък- каза Сора на Хоудриц и се подаде от скривалището си.- Имаш ли нужда от помощ?
Сора се стараеше да не се забелязва много.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » пон окт 17, 2005 3:30 pm

Ели се чудеше защо е всичкото това забавяне - не можеше ли вместо да чакат първо Исмаил да се разбере с косматия,после,ако не успее,да чакат да се хване в Капана и после,ако не успее,да го нападнат.Не можеше ли просто да му скочат всички наведнъж и да го убият - така на всички щеше да им е по-лесно и нямаше да се налага да клечат в гадните храсти.Елфът отиде до Хоудриц,пъхна копието си в устата на захапалото животинче межу зъбите и ръкава и го разкара.След това изказа нагалс пред човека разсъжденията си.


(ако не успея да го махна с копието го ритам здраво,а ако и тогава не успея одрязвам ръката на Хоудриц :lol: )Животинката пусна Хоудриц и налетя на елфа (има успех 6 кажи какво ще правиш като си терикат)
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » вт окт 18, 2005 8:50 pm

Угаин се изправи иззад Укритието.
- Б*х ти гадостта, това нещо няма да го пусне! Някой има ли идея как да го убием? Може би нашия Бард ще успее да го приспи. Музиката действа успокояващо на нервите... ,поне в повечето случаи.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » вт окт 18, 2005 9:06 pm

-Тъпа гадина!-извика Ели-Махни се от ръката ми!-и започна да я подмята наляво-надясно


Ееее,човек не може да се пошегува! :wink: :wink:
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт окт 18, 2005 10:00 pm

- Ми ако спреш да го тръскаш и оставиш задните му крака да опрат замята, може да се успокои и да те пусне.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » ср окт 19, 2005 11:10 am

- Виж какво, - каза Исмаил, - ни най малко не ми пука за собствения ми живот, макар че ще го защитавам, ако се наложи. Но ми пука за твоя и на всички от твоя вид. Ще ти помогна да намериш другите, но главната ми грижа е да изведа всички ви преди една пасмина наемници да дойдат да ви избият. Да тръгваме сега да ги търсим.

Исмаил огледа крака на Д'Звера и потърси по земята пресни следи...
[sblock="В случай, че намери"]и тръгна по тях.[/sblock]
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » ср окт 19, 2005 12:10 pm

-Малък неблагодарник-ядоса се Даарио и остави зверчето на земята-ходи сам тогава!
[sblock](Спокойно, ръката ми е здрава...)[/sblock]
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед окт 23, 2005 4:49 pm

След доста въртене по шубраците под скептичния поглед на Д`звера, Исмайл все пак намери следи и тръгна потях.

Има неща които небива да се правят когато 20 килограмово животно те е захапало за ръката, едно от тях е да не го тръскаш, защото то ще стегне челюсти. В случая почти ги допря (-15живот -30 мана), а пред очите на елфа притъмня и той усети как костите му се разпрашават наред с оттичането на енергията му. Животинката го пусна и се взря в нещо зад9 гърба му.

Исмаил и д`звера излязоха на полянка на която имаше трима кървящи души (Даарио, Хоудриц, Ели, едзно хилещо се джудже - Сора, млад мъж гледащ отегчено и грозновато момиче с ярка коса) Също така едно голямо и слажно съоръжение под което бързо се скри друго джудже

-Грпммрррм рррм (тея помощници ли са и ли предобеда) - попота д`звера Исмаил
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед окт 23, 2005 8:05 pm

Нао би се изненадала, ако отдавна не бе усетила на къде отиват нещата. Как бе възможно никой да не знае, как се носи малко зверче? Къде бяха отраснали тия хора?
Бе се настанила удобно и все още държеше извадения лък. От една страна знаеше, че не я бива много, но от друга... Д'Звера бе едра мишена, неподозираща присъствието й, а и Нао имаше колкото си иска време, за да се прицели.
От бързане сега нямаше полза.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » ср окт 26, 2005 11:24 am

- Грррпр рмр (Помощници са), - каза Исмаил. - Чуйте ме! Д'Звера няма да нарани никого, ако никой не го нападне. Търсим женската. Искам да ни помогнете. Ако някой я намери да не се приближава до нея. Върнете се възможно най-тихо и ми кажете. Аз ще се оправя с нея. И, за бога, никакви резки движения.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Заключена