Далгадар Амон - Част втора

Форумна игра по Аксиом

Модератори: Vilorp, Модератори

Заключена
Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Далгадар Амон - Част втора

Мнение от Vilorp » вт дек 06, 2005 9:01 pm

"Обител на боговете" - това означава името на града в превод от стар човешки диалект, близък по звучене до елфическия. И точно тези думи са иписани със митрилени букви в бели мрамор на южната порта на града. Покрай групата приключенци се движижат "тълпи от хора" които се сгостяват все повече и повече откакто отминахте малкото градче Буков Дъбалник (джуджетата и гигантите още понамерисват на Октомврииска бира и примляскват сладко при спомена за двата дни прекарани в градчето). А ето сега се изправяте пред пъвия голям град от месец-два насам. На портала забелязвате дузина спретнати стражи с бели плащове и блестящи ковани доспехи в които можеш да се огледаш. Те учтиво упътват всеки от множеството поклоници към гостилници според възможностите на съответните.
- Стойте! - препречи се една блестяща алебарда пред Де`Амаг който вървеше начело - Това е Обителнта на боговете и никой нетрябва да остане скрит пред тях!
- Даааа...? - проточи Де`Амаг
- Ми... - малко се стаписа тража - трябва да свалите маските си, ако носите такива...
- Достопочтенни, сред нас няма никой прикрит... - започна стареца, но и з зад стражите излезе висок човек в бяло вълнено расо с извезаното 13 лъчо сланце на гърдите синволизиращо "Маговете на Орим", лицето му бе стого допълнително подчертано от късата подстрижка на косата му.
- Ами тези девте - кимна мъжът към Деа и Нао
- Но те не са... - опита се да вмъкне Де`Амаг
- Сага ще разберем, нищо неможе да остане скрито от "Откровението" - прекъсна го мъжът - Рижото, пристъпи напред!!!
Де`Амаг се усмихна благо и кимна на Деа да пристъпи напред прошепвайки й: "Откровение е проста разкриваща магия, нама нищо старшно!" Деа пристъпи леко сковано напред а мъжът дигна ръце над главата й и започна да мълви:
- Дегоба, троя дан Дегоба, разскрииии! - несе получи нищо, освен няколкото искрици в брадата на Сора.
- Къхъм - изкашля се Магът и започна отново - Дегоба, Троя Дан Дегоба, Разскриииии!!!! - сега и в брадата на Кавлор припукаха изскри, но ефекта бе същия Деа си беше Деа, сега просто не мижеше срещу човека. Той си пое дълбоко дъх, концентрира се изапочна наново почти извиквайки думите:
- ДеГоБа, Тоя Дан ДеГоБа,РазСкрииииии!!!!! - е сега вече имаше ефект, то оставаше ида няма при толкова голямо количество похарчена мана! Брадите на Сора и Кавлор придобиха "афро" ефект, Елфа го засърбяха ушите, на Нао и причерня, а рогата на гиганвтите са накъдриха, а да и дрехите на Деа изчезнаха оставяйки я дибидюс гола. след миг всички тези ефукти изчезнаха, освен бухналите бради на джуджетата.
- Странно, явно тя си е естествено гразна... - промълви сякаш на себеси чавека, след което посочи Нао - Ами другата!?
- И тя си е "естествено грозна" - заяви един властен глас иззад гърбовете на групата, Владислав излезе напред и отметна наметалото си. Митрилената ризница заблестя в в цветовете на изгряващото в този миг над дърветата светило!
- Нима ще посрамиш за втори път името на единствения!? Нима толкова гразна твар може да се имитира от нещо!? - ръката му сочеше Нао
- Кой си ти... - започна мъжът, но Владислав го прекъсна отново
- Виждаш ли това!? Виждаш ли това попитах!? - посочи Владислав герба на Дука на Мидена изобразен на ризницата му, човечеца кимна и опита да приглатне неуспешно
- Ние с чичо ми сме поклоници дошли да отдадът почит на Еднисвения, а тази паплач неверници - ръката му махна неопределено към групата - е назначена за наша охрана.
- Така че сега искам старшия офицер тук да ми се представи лично - Владислав извъртя рязко глава къв вдървение страж с алебардата, който леко изви очи към мага, а той му върна изпепеляващ поглед.
- Аз съм Борис Галанда... ваше благородие, с какво мога да ви помогна - леко сведа глава магьосника.
- Ще ни дадеш двама души за багажа, които да ни придрожъът до "Светлината на Орим", където ще отседнем...
- Но там няма места...
- Също така ще уведомите Жреца на Храма, че ще присъстваме на литургията му - продължи без да обраща внимавие Владислав - а и един от навлеците май имаше пратка да доставя, ако прияви желоние ще му дадете още едни човек да го придрожи до мястото!
- Ама... - започна офицера, но Владислав го подмина и прадължи навъртре към града, така че той кимна на двама от стражите да вземат по едрите торби и въздъхна доката групата пременаваше покрай него.
Последна промяна от Vilorp на вт фев 07, 2006 8:16 pm, променено общо 2 пъти.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон дек 19, 2005 11:22 pm

- Деа - подвикна някой малка след като минаха през портата, тя се обърна и изписка:
- Смаридиус!!! - завтече се и прегърна човека - Какво правиш тук!?
- Някой ми каза че си изгубила "пътя" - кимна той към Де`Амаг, а стареца му отвърна с блага усмивка. деа гледаше ту него то Де`Амаг.
- Поговорете си, ще те чакаме в страноприемницата - кимна сареце и продължи след групата.

Малко по-късно, Всички бяха в общата зала на "Светлината на Орим", баха поръчали обилна закуска, а Деа се бавеше повече от час.
- Владислав загърни най-сетне тази ризница, дори в Обителта има алчност - направи му забележка Де`Амаг, след което се обърна към Нао и Даарио - Вземете това и наемете стай, после може да попитате за Капитан Георги Беневан, той ни е връзката тук и не споменавайте имете ми! Отивам да видя какво стана с Деа.
Стареца остави на масата пред двамата един сребарен Талер* и излезе.

*Талер - голяма сребърна монета на обръщение в Мидена с равностойност 147 медника.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » пон дек 19, 2005 11:55 pm

- "ДеГоБа, Тоя Дан ДеГоБа,РазСкрииииии" - мрънкаше Нао. - Религиозни войори, дърти перверзници. Аз ако бях на Деа на мястото, след тоя трик очичките щях да му изпия на старика. Е зарад такива типове не следвам вяра, а само принципи. - Дългокосата погледна подхилващия се Даарио. - Добре де, дай да наемем стастаите и да го видим тоя Капитан Беневан где го и какъв е.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт дек 20, 2005 12:20 am

- След като грозното ни напусна, оставаш само ти да зацапваш пейзажа - подвикна Владислав след Нао - За мен с южно изложение и самостоятелна!
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт дек 20, 2005 12:45 am

- Добре, имаш я стаята - отвърна му с изпълнен с любвеобилност глас Нао. - И да не забравиш пак да обсъдим пейзажа, като ти дойде утре сутришната тренировка.

отивам да наема стаите (на Владко каквато иска, но запазвам съседната за гигантите и/или джуджетата, в зависимос кой хърка повече)... после питам кръчмаря за оня капитан
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт дек 20, 2005 7:23 pm

Пухкавия съдържател оведомява Нао че има две свободни легла в общата стая за по 20 медника всяко, като в цената не се включва нищо друго, а половината от не яе доброволно дарение за църквата. Но пък можел да им предложи сламеници в ктонюшната за по 5 медника на калпак, и отново отбелязва че в цента влиза само приспиването на закрито, а 3 от 5-те ще бъдат за църквата.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт дек 20, 2005 9:31 pm

За да не го протакаме три дни тоя разговор...
След като Нао е опитала какво ли не и пак не е могла да намери една стая на глезлюто, Нао подава на съдържателя един лист хартия та да напише причините за невъзможността, след което наема каквото има. Като уреди стаите пита съдържателя, дали знае някой си капитан Георги Беневан и къде може да бъде намерен въпросния.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » вт дек 20, 2005 10:08 pm

Хоудриц се почеса по-брадичката и се зачуди,какво да прави със пратката,от сега нататък.Реши,че може би ще е най-добре да почака,като добър "навляк" :) .

Потребителски аватар
smeshko
Кадет
Мнения: 194
Регистриран на: чет яну 27, 2005 9:40 pm
Местоположение: Варна

Мнение от smeshko » ср дек 21, 2005 6:07 pm

Ели отиде да пита Нао къде ще спи и след като разбра направо си легна,но я помоли ако им трябва да го събудят.
Life isn't bad - it's WORSE!!

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » ср дек 21, 2005 9:42 pm

Сора не се интересуваше от спане. Приключението продължи по-дълго отколкото той очакваше. Сега той стоеше навън и пушеше отб лулата си.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » ср дек 21, 2005 10:33 pm

Кавлор мислеше да пообиколи града, та да си хареса някой господ и да стане Вярващ. Така де, той почиташе Ануб, ама тука надал иму имаха църква и просто не беше работа да му се молиш не в къща. Щеше той, ма видя, че Сора не е влязъл в страноприемницата и за да не го помислят за гадно джудже, Кавлор се намъкна вътре. Позавъртя се, пък се домъкан до Нао да види толкова ли пък е грозна, или хората са се объркали.
-КАКВО? Смяташ да вземеш на мен и на Влад легла в общата стая!? Нао, веднага се осъзнавай и вземай каквото заслужаавт велики приключенци като нас! Аз ще стоя тук да наблюдавам как вървят нещата.
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » ср дек 21, 2005 11:08 pm

- Да ви настаня двамата с Владислав в общата стая? - чаровно му се усмихна Нао (добре де, ефекта не бе чаровен) - Не бих си и помислила нещо подобно. Ти, уважаеми Ковларе, получаваш прекрасен сламенник в конюшнята. Нали знаеш? Така си по-близо до света и това извисява душата.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет дек 22, 2005 1:35 am

Нао в крайна сметка наема двете легла в общата стая и сламеници за останалите, стайте в тази страноприемница вече са заети. Когато пита за Беневан, съдържателя преглаща трудно и я пита кой и за какво се интерсува.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » чет дек 22, 2005 1:41 am

След като си отбелязва наум реакцията на съдържателя, Нао подхваща така:
- Хайде пък сега! Няма ли да е по-лесно и за двама ни, ако не ви казвам подробности? Приемете просто, че някой подходящ ме е посъветвал да се видя с него.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » чет дек 22, 2005 1:52 am

Човечаца мига на парцали, явно опитвайки да си представи думата "подходящ" в изараза "ме е посъветвал да се срешна с него". Изфъфля че той често бил наминавал от тук и съдържателя с радост давал лептата си за църквата, както трябвало да прави всеки добър поклонник на Единствения, а днес даже щял да даде повече...

СТранно но дали заради 4000-дния гарнизон на Църквата на Орим и ли по друга причина в Далгадар Амон единствените харомове са посветени на въпросния Орим.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » чет дек 22, 2005 2:04 am

"Всички храмове тук да са посветени само на Орим? Колко неоригинално!" й мина на Нао през главата, но тя изрече:
- Радвама ме, че сте така отдаден на цъкрвата. Та, по кое време наминава насам Капитанът и ако няма да е скоро - къде бихте ме посъветвал да се срещна с него?

От моя страна, всичко това се провежда като съвсем нормален разговор, без опити за излишна потайност или излагане на всеослушание. Все пак, нормалното е това, което най не се набива на очи.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » чет дек 22, 2005 12:04 pm

- Хоудриц, ти нямаше ли работо тук?
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » чет дек 22, 2005 4:39 pm

Хоудриц сведе главава и погледна към Джуджето:
-Така е,Сора,но не съм сигурен,къде да отида.Мисля,че многоуважавания Владислав помоли стражата да прати някой да ме упъти,но не виждам някой да е изпълнил тази молба.

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » чет дек 22, 2005 4:57 pm

- Този град е скапан - мрънкаше Угаин. - Обслужването е под всякаква критика! Богомолците трябва да са едни от най-заблудените същества, които можеш да срещнеш.
Гигантът се прозя отегчено.
- Хоудриц, ако желаеш мога да те придружа. Стига да разбереш къде трябва да отидеш.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » чет дек 22, 2005 5:23 pm

Хоудриц вдигна глава и погледна гиганта :) :
-То в това е проблема.Не знам къде трябва да отида.Но като разбера ще те взема със себе си,ако искаш.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » чет дек 22, 2005 8:24 pm

- Аз ще дойда също. Не ми дреме искаш или не. Писна ми от лентяйстване.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
dragon_destiny
Чирак
Мнения: 29
Регистриран на: пет юни 18, 2004 8:09 am
Контакти:

Мнение от dragon_destiny » пет дек 23, 2005 4:29 am

Е то и аз няма какво да правя, така че ще се поразтъпча с вас.

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » пет дек 30, 2005 2:41 pm

Исмаил реши да се разтъпче из околията и да разучи местната флора и фауна. Каза на останалите, че ще пренощува в гората и се запъти натам.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт яну 03, 2006 11:32 pm

- За какво е цялото това бързане - запъхтяно попита Исмайл щом се присъедини към подтичващата групичка. Беше ги зърнал да форсират извън града на скорос понесли само... ми всъщност нищо държаха единствено оръжията си в ръце. Затова и той се отказа то билкобера, прибра двата стръка ранилист в тораба си и пробва да ги настигне.
- Хайде по-бързо - подкани ги еднития от тримата стражи носещи отличителните знаци на Църквата на Орим - бели плащове с катарама изобразяваща светилото.
- Ама... - започна отново Исмаил, но бе прекъснат от Кавлор
- В града имаше експлозия, така че "добрият" капитан Беневан ни изрита заедно стия тримцата към входа на катакомбите кажи речи веднага щом се върнахме от обиколката из града, дори багажа неможахме да си земем...
- Ето го входа, побързайте скоро ще се затвори - прекъсна мрънкането на Кавлор стража и посочи напред. А там в речния склон зееше гладното черно гърлото на широк дзидан тунел, по дъното на който изтичаше гъста белезникава и зловонна течност. Отвора бе почти на полувина затворен от гигански монолитен блок, който бавно се изтъркулваше пред него със сигурноста която може да има само метър и полувина дебел камак.
- По никой начин невлизам там - категорично заяви Владислав прикрил ноздрите си с бяла копринена кърпичка, двамата гиганти се спогладаха над главата му, нахилиха се злорадо и подхващайки го под мишниците го внесоха навътре в канала, отривайки рамене от двете му страни и леко привели глави за да не стържат в тавана му. Е разбирасе в комплект с виковете и сквернословията сипещи се по техен адрес от височайшата особа.
- Хайде не се мотайте - подканиха Нао и Даарио останалите от групата след което ги последваха в тъмия коридор. На входа Даарио се спря и запита:
- А как ще излезем...? - въпроса бе съвсем намясто защото монолита бе закрил повече от 2/3 от отвора
- Когато намерите Орим той ще ви покаже пътя, също така можете да го поставите от вътрешната страна на монолита, във вдлъбнатината с неговата форма... това също помага... - в този момент дойде кониик.
- Сър, разрешете да доложа - запъхтяно избълва младежа скочил в движение от коня.
- Говори! - кратко изрече офицера
- Експлозията е била в Белия храм на Орим... сместа е била окрита в пакет предаден на един от жреците в хама... - започна той
- Същия където заведоха новодошлите - изговориха в един глас стражите и се извърнаха към отвора, който в този момент се затвори пред погледа на Даарио и мрака стана по-черен от катран.
Последна промяна от Vilorp на ср яну 04, 2006 12:38 pm, променено общо 1 път.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт яну 03, 2006 11:40 pm

- Третата тръба в дясно щом стигнем вододела, нали така каза Беневан, Нао? - потърси потвърждение Даарио, а тя кимна в отговор после се усети, че мрака е твърде плътен и каза:
- Да, така каза, но неказа че ще е тъмно като в рог!
- Вие кретени безмозачни сте взривили храм на Орим!? Как може да сте толкова глупави!? - гласът неможеше да се сбърка с ничии друг, най-вече по жлъчта капеща на гранули от него - Ох! - изписка същия глас след звучното "Пляс!" последвано от друго таково означаващо тупването на тяло в гъста смрадлива течност.
- Е някой да има идея от къде де си докараме малко светлина? - обади се някой в тъмата
Последна промяна от Vilorp на ср яну 04, 2006 12:40 pm, променено общо 1 път.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » ср яну 04, 2006 12:47 am

- От тук? - попита Нао, промърмори нещо и щракна с пръсти.
(заклинание за светлина, това поне го мога)
Дългокосата се обърно по посока на плясъка.
- Уважаеми, не знам кои обобщавате под "вие кретени безмозъчни", но да се скача така прибързано към заключения е безрасъдно.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср яну 04, 2006 1:40 am

Бледата синкава светлина създадена от Нао разкри доста смущаваща гледка. Това че Владислав бе покрит с лепкавата смърдяща течнос от глава до пети не бе кой знае каква изненада, също и разсеяните погледи на гигантите и джуджетата и Даарио и останалите. Кофтито бе че нивото на въпросната започваше да се покачва и вече покриваше глезените на спътниците. На очите им започваше да щипе и те сълзахя от миризмата. Миридмата от своя страна можеше да се определи като: абортирали гугутки или умрели разложени лебеди в най-добрия случай.
На вътрещната страна на плочата затворила входа се виждаше лек релеф очертаващ нещо като 8 лъчо сланце с ширина две педи. Направо бе невероятно колко плътно е паднал монолитния блок до стените на тунела. Тунела пък бе от зидани червени тухли изключително гладко измазани и водеше само в една посока - нагоре по течението на "течноста". Също така започваше да става и доста топло.
Последна промяна от Vilorp на ср яну 04, 2006 12:43 pm, променено общо 1 път.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » ср яну 04, 2006 2:18 am

- Така, аз лично нямам време да се наслаждавам на обстановката - подхвърли Нао и тръгна, според указанията дадени от Беневан.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Havoc
Кадет
Мнения: 211
Регистриран на: чет фев 17, 2005 3:27 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Havoc » ср яну 04, 2006 3:39 am

- Никога не съм обичал затворените пространства. - промърмори Исмаил, след което последва Нао през... не искаше да мисли точно през какво гази.
Ся да не ми се върже някой на глупостите по горе. Аз съм идиот, бе, хора! Не ме слушайте!

Потребителски аватар
Cocaine
Гвардеец
Мнения: 694
Регистриран на: вт окт 07, 2003 10:05 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Cocaine » ср яну 04, 2006 9:17 pm

Угаин беше нагазил здравата в утайката на обществото. Буквално. Това го накара да се размисли за богатството на езика, невероятната скорост, с която те сполетяваха бедите, проблема със септичните ями и някои странични неща. Събитията от последните няколко минути, бясното препускане из града, не му бяха оствили време да осъзнае ставащото около него. Изведнъж в главата му блесна една мисъл - трячваше да се измъкне. По възможност бързо.
И мълком по речното дъно във дълги редици
ний гоним миража на някаква светла страна.
И в нашите ледни и мътнозелени зеници
гори безнадеждния пламък на жълта луна.

Заключена