Като по вода... --> начало на приключението

Форумна игра по Аксиом 16

Модератори: Mistral, Модератори

Отговори
Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » пет дек 23, 2005 12:29 pm

МУ:24 МА:8 ТМ:102

ВЪЗДУШЕН ДУХ
Валидни цели:Поле
Точки мана:20 за произнасяне и +5 за рунд поддръжка
Време за действие:По желание
Разстояние: (МУ/2) метра
Описание:Призовава въздушен дух от ниво (МУ/10).

ТМ стават на 82


То се видя,че така няма да стане.Време беше Йонис да докара подкрепленията...Вдигна ръце на горе,свали ги.После размърда пръстите на дясната си ръка,като насочи лявата напред.В същото време редеше някакви древни слова.Пред магьосника се заформи малка вихрушка...

(Йонис използва заклинание за Въздушен Дух и използва късмет 3)
моля, слагай само необходимата информация за магията

Потребителски аватар
Miro
Биро
Мнения: 1083
Регистриран на: ср юни 23, 2004 3:45 pm
Контакти:

Мнение от Miro » пет дек 23, 2005 12:43 pm

А на Ме ресетват ли му се ТД? Да. Мислех, че си пише ясно.

[sblock="Механика"]МеЖизненост:51
Манна:42
Из:5
ТУ: ? (мистрал, колко умора съм позлвал последния рунд?) не си; никъде не си казал, че ползваш
Щастливи опити: не си ползвал късмет за песента
Лява ръка: Китарата
Дясна ръка: Гръмотряс

Поддържане на песента:3ТД песента вече бе прекъсната, защото самия Ме доста се изненада от резултата
Придвижване: 5ТД
Атака с тяло:6ТД (В15) (прекъсва песента) с две заети ръце си; приемам, че се опитваш да го бъснеш с рамо
2ТД за +1 към атаката
А=15 Щ=4зара+8 (по старото изчисляване на МТ) 2зара +4 по новорто (50кг/100кг/200кг...)
Ме позлва и късмет, ако щетата се изчислява по първия начин по новия, естествено; на мен ли ми се струва, или всички напират да използват късмет тая битка?
Използвани са всики ТД и 4ТУ[/sblock]

Ме се разпени, изкращя нещо и се затича непред с все по-голяма скорост, неспиращ да дрънчи на китарата звуци, сякаш потапяше кораба (всики ще измрем!). Наближил врага Ме изобщо не обърна внимание въоръжен ли е, брониран ли е. Не обърна внимание на двете забити в броянта си стрели. Нахвърли се с огромна засилка върху предварително идентифицирания като "враг" - едновременно с торс, с рамо, с тъпотот на копието, с юмрук, с лакят ан другата ръка. Дане оня не се отместеше!
Отишъл принца при царя:
- Изпълних си обещанието, ето главата на дракона! А ще изпълните ли сега вашето?
- Да, ето ръката на принцесата...

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » пет дек 23, 2005 7:58 pm

Каменния дъжд продължаваше безпощадно да вали, поваляйки един от моряците-стрелци и сигурно довършвайки Микал, ако дебелия веселяк не бе вече мъртав.
Евросия подхваща бойната песен (ефект +2 към атака и защита от следващия рунд).
Ашли се промъква между Ме и Йонис за да атакува моряка на Б12, но стигайки на Б11 си дава сметка, че не може да рискува по тъкъв начин, пък и Берта явно държи нещата под контрол. Противника и е престанал да се съпротивлява и хленчи болезнено.
За сметка на това, една стрела се забива до Ашли, карайки го да погледне нагоре. Вижда още двама стрелци горе по мачтите.
Ме профучава покрай Ашли, после и покрай Артемис, и (9ТД предвижване, ползва умора) блъска с рамо моряка на В15. Двамата падат на В16, но моряка изглежда повече не е в състояние да се изправи.
Йонис започва да призовава воден дух.
Андрия стига на Г12, но някакъв ужасен шум я кара да се обърне към мостика.
Илидиан бе довършил заклинанието си. Отправяйки се към целта си, материализиралото се каменно кълбо с трасяк разравя стъпалата към мостика. Илибринт, овързваща поваления от нея на Г7 моряк, успява само да вдигне глава по посока на шума и няма време дори да изкрещи, преди огромното парче скала да запълни мирогледа й... Със звън на сребърни звънчета, каменното кълбо се разпадна на късчета светлина и обля ужасената.
- Сае, спри го тоя психар, преди да ни е потопил - Илидиан се завъртя към източника на властния глас. В ръка с нещо идеално бяло с размерите на малък щит, Хелена, като небесно видение, грееше на Г1.
Илидиан обаче нямаше време да се наслади на гледката. Пред него изникна Сесилия и с един добре премерен удар намери стомахът му. Илидиан миг стоя, свлече се безмълвно и не помръдна (безсъзнание).
Хелена подхвана заклинание.
Сметовне метна стъкленицата. По-скоро по рефлекс, Ашли се опита да я улови докато тя прелиташе край него, но не успя. Стъкленицата се разби на Б10 и всичко от А8 до Г12 за миг се порки с парещи газове. Поради скоростта на кораба обаче газовете бързо се разпръснаха, освен тази част от тях, навлезля в коридора към каютите и столовата.
всички в зоната от А8 до Г12 страдат 15 точки шокова щета, заклинанието на Йонис бива прекъснато - кажете ако съм повалил някой от вас, че много не ви следя здравето

Нарало на трети рунд
Изображение
корабът продължава да ускорява, движение по палубата изисква 3ТД, 4 по диагонал.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет дек 23, 2005 9:53 pm

Ашли Риот; Меч Стоманен 16 5з. сечаща; Защита: 10/17, абсорбация на бронята Щ/3. ТД 12; Възможна умора 4, натрупана умора (до сега) 3, Издръжливост - 5 (временно 4); Живот 50 - 2 = 48

Използвам всички ТД и 3 Умора за да неутрализирам ШЩто... Ако си целял да спреш битката за нас - успя... :roll:
Не съм целял, просто така се развиха нещата... Освен това, имах предвид да пише "временна щета" но съм се объркал. Както и да е, късно е сега да го коригирам това.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пет дек 23, 2005 10:21 pm

И аз използвам висчките си ТД + 1 умора за да неутрализирам щетата.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
D3BEPA
Работник
Мнения: 120
Регистриран на: нед окт 02, 2005 3:15 am
Местоположение: Vorodor's Mansion
Контакти:

Мнение от D3BEPA » пет дек 23, 2005 11:48 pm

Артемис Атака с 2-те оръжия
1-во оръжие Сиянието Атака- 21 Щета 5д6 6 ТД Защита 25/27 Броня ЗА-4 Щ/3 Уст-8
2-ро оръжие Острието Атака- 19 Щета 4д6+3 6 ТД ТД- 13

Ентрери се насочва с/у бунтовниците на Б и В19 и след това прави двойна атака, т.е. с единя ятаган Б19, а с другия В19.
надявам се ти е ясно, че в момента ти трябват 12 ТД само за да стигнеш до там
да ясно ми е, но това са ми действията за 2-та хода. За да няма постове от по 1-2 изречения. Ако така те затруднявам кажи или пък, ако не си съгласен.
Просто проверявам. Не ме затруднява, за два хода да те закарам на В19... само дето за два хода много неща могат да се променят, като примерно да те нацели стрела и да останеш на плюнка живот - тогава още ли ще тръгнеш да ги атакуваш? Или пък ако двамата моряци се разделят, и тая двойна атака дет я описваш не може да се извърши? Тръгвам те към В19, но бъди сигурен да следиш ако има промяна в положението и отбелязвай на време, защото аз си следвам каквото си заявил че правиш, без сам да нанасям корекции.
ай-ай сър :wink:
Последна промяна от D3BEPA на вт дек 27, 2005 7:39 pm, променено общо 5 пъти.
Its drawn to the scent of screaming.

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » съб дек 24, 2005 4:53 am

(ако съм овързала хубаво моряка, дет си го бях подхванала, продължавам към следващия).

След като неутрализира моряка, в чийто поглед се четеше колкото смут, толкоз и изненада Илибринт му намигна и го целуна по бузката (4ТД) като му каза:
- После ще се върна за теб, красавецо (надявам се да е хубавичък), а сега ако ме извиниш... - последните думи бяха по-скоро през гърба й и поемайки си дъх тя навлезе към пушека (?няма пушек, както писах по-горе - разсеяха се газовете?) и се насочи към моряка на Г10, като опита да влезне в борба и с него, докато клетника все още кашляше...
("клетника" на Г10 всъщност бе зает лежи и да си стиска раната на корема, за да не му изтекът червата - моя грешка, не съм го отбелязал като неутрализиран на картата)
промени си действието

Илибринт; Борба атака 21 +2(лидер) + 2(песен) = 25, защита 33/33; ТД 16; Издр. 5

4ТД говорене+целувчица. 6ТД за придвижване. 6ТД за опит за влизане в борба. 5+1 ТД от умора за действие събаряне (гледа се атака на борба) и в 4-тия рунд ще почна да го връзвам и него. Ако някое от действията се провали го повтарям. Надявам се съм си взела някакво въже с мен, щото не искам да го душа... :(

Промяна в действието - ще го придърпам ранения внимателно към стената на каютите и ще му помогна малко с раната, по възможност - късам парче плат от ризата си и опитвам да го превържа някак си там, като целувката за вдъхване на кураж си остава (да не умре де!). Надявам се ТД да стигнат... Нямам анатомия, нито лечения разни.
Последна промяна от Kid на чет дек 29, 2005 12:38 am, променено общо 1 път.
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » ср дек 28, 2005 11:23 pm

Евросия подържа песента и тръгва напред (дясна на картата)
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » чет дек 29, 2005 8:53 am

Докато някои още се съвземаха от "гранатата" на Сметовне, той извади и метна втора. Стъкленицата се разби на В11, близо до тъкмо приключилата с опонента си Берта, и покри за миг с газове полетата от А9 до Д13, тъкмо когато Евросия успя да стигне подкашляйки-подпявайки на Б10.
ефекта е 14 точки шокова и 9 точки временна щета

Илибринт тъкмо се навежда към поваления на Г10, когато я удрая газовете. Сесилия
пристъпва на Г4. Артемис успява да стигне на В17, Ме тръгва да се изправя.
Сметовне вади още една стъкленица. В този момент обаче кораба с нов тласък засилва скоростта си, и джуджето-алхимик я изтървава в краката си, обгазявайки себе си и околните моряци.
С писък някъде от мачтата пада стрелец, стенейки на Г16.
всички със стабилност под 14 губят равновесие и са понастоящем леко натъртени в легнало положение. движение по палубата вече е 4 точки, 6 по диагонал

Непоклатима, Хелена продължава заклинанието си, концентрирана изцяла върху него. Въздуха около й се озарява в игриви призрачни искри. Една стрела полита право към елфаната, но се изпарява в облък светлина преди да успее да достигне целта си.
всички с МУ над 9 (бонуси от спец не се броят) губят мана = МУ, а всичките касъмчета по тялото им настръхват подобаващо

Начало на четвърти рунд. Карта няма, боеспособните моряци са тези в дясната част на кораба от предишния рунд.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Kid
Гвардеец
Мнения: 626
Регистриран на: пон дек 24, 2001 8:34 pm
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Kid » чет дек 29, 2005 11:27 am

Илибринт се олюля, но успя да остане на краката си, въпреки, че пред погледа й и излезнаха свитки и й причерня от парливия пушек ("бомбата" на Сметовне?). На два пъти се опита да си поеме дъх безуспешно и на третия чак успя, но се разкашля. Хвана се за главата за да се освести леко, а после се огледа наоколо.

Използвам останалите си (2) ТД за да огледам обстановката. Духа ли вятър, облаците движат ли се бързо, нещо дърпа ли кораба, освен Хелена някой/я друга прави ли неестествени движения (магия?!) и т.н.

[sblock="само за Илибринт"]Не знаеш дали духа вятър, но от скоростта на кораба достатъчно въздух те шиба в лицето. Оглеждаш обстановката, доколкото ти е възможно.
Хелена не прави неестествени движения, само излъчва неестествени сияния и си мърмори нещо... или поне устните й май се движат. Друг източник на светлини, макар покрай събитията на кораба никой явно още да не го е забелязал, са някъде горе високо, облаците над главите ви. Май нова буря ще удари скоро.[/sblock]
"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът!"
П.С. Най-мразя да ми трият или променят съобщението!

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет дек 29, 2005 12:48 pm

Ашли вече се отчая! Ао не утрепеше тоя педераст, който мяташе тия стъкленици, щеше да се погрижи някой друг да го стори. (11ТД + 3Умора)

Потребителски аватар
gil-galad
Кадет
Мнения: 233
Регистриран на: съб фев 26, 2005 2:19 pm
Местоположение: София

Мнение от gil-galad » чет дек 29, 2005 6:29 pm

Йонис падна подобаващо болезнено на задните си части и стисна зъби.Разтърси глава и изчака докато световъртежът му отмина(цял рунд).Проклинаше наум глупостта на алхимика.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » чет дек 29, 2005 9:48 pm

Андрия се уморява за 5 ТД, за да отиде на Д 13.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » съб дек 31, 2005 12:50 am

Ме и Артемис настъпиха към опонентите си, които ги посрещнаха със стоманената решимост на някой, който знае, че връщане назад няма. Сметовне, все още кашляйки, зарови припряно в раницата си, и извади... нещо... нещо което гиганта и закачуленият си нямаха и идея какво е.
Андрия стигна на Д13. Останалите обгазени също вече се съвзимаха.
...
Изведнъш се смрачи. Или по-точно, всички си дадоха сметка, че допреди миг бе доста по-светло от нормалното. Само проблясъците, в застланото с тъмни облаци небе, продължаваха от момент на момент да озаряват. Хелена бе завършила заклинанието си. Всичката светлина, която доскоро бе струяла от елфаната, сега се бе насъбрала като солидна топка в дланта й. Топката примигна и изчезна.
Водата зад кораба с рев изригна, огромна сфера във въздуха уформи. За момент яйцевидния обект почти се скри в тъмата, кораба отдалечил се бързо бе. Но нещото се стрелна и догони го. Повърхноста на сферата напука се и роса навред посипа.
Излюпилото се гигантско създание криле разпери.
- Сега, след като приковах вниманието ви... - започна Хелена.
Внушителната птица се спусна и нежно впи мокри нокти в задната част на кораба. Скоростта на кораба рязко спадна. (толкова рязко, че тези със стабилност под 15 не се удържат прави)
-...някой ще ми каже ли, чия идея е да ускоряваме докато се изтрепем? - доизказа се с пашещо ледено спокйствие Хелена, тръгвайки напред, придружавана от Сесилия и всеобщото мълчание.
Чудовищното хвъркато удряше с криле и дървесината стенеше, но се усещаше, че макар и бавно, кораба пак започваше да ускорява.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » съб дек 31, 2005 1:08 pm

- Какво, в името на Орим, е ... - беше започнала Андрия , но от рязкото спиране на кораба я накара да полегне на палубата.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » съб дек 31, 2005 4:17 pm

Битката приключи, за момента поне

Ашли стана и каза:

- Аз ви казвах...

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед яну 01, 2006 10:24 pm

Газовете в коридора вече се бяха разчистили. Двамата горяни излязоха на палубата. Последваха ги Панса и Ханчо, подпомагащи все още не съвсем съвзелия се капитан.
- Сае, свести Илидиан, но го дръж под око. Които е в състояние, нека се погрижи за ранените - Хелена чевръсто раздаваше заповеди, докато околните все още се омитваха да осмислят протеклите допреди малко събития. След "малката" й демонстрация, за момент всички бяха забравили битката.
Наближавайки Ашли и без явно намерение да спира, елфаната го попита:
- Какво си бил казал?
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » нед яну 01, 2006 10:27 pm

- Бунт... - едва-едва промълви Аш. Ако не друго, то поне уважението му към Хелена беше нарастнало доста...

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » нед яну 01, 2006 11:25 pm

- Да, забелязах - изгледа го накриво Хелена. - Въпросът ми бе, защо ускоряваме така?
Отговори Ханчо:
[sblock="само за тези с Еллафи над 7"]- Самил, взе че се барикадира в машинното. Мисля, че го е хванало "желанието". Глупака издигна бариера, с Микал сами не можехме да го измъкнем. Затова тръгнах да търся помощ. Тогава започнаха и размириците.[/sblock]
Хелена сякаш обмисли нещата за момент.
- Миландрел ще се оправи, нали?
- Няма причина за тревоги - отвърна й Борил, преглеждащ наблизо нагънатия от Берта моряк. - Капитана е здрав мъж, ефекта би трябвало скоро да премине.
- Би трябвало? - сякаш нотка на тревога се прокрадна в гласът на Хелена, но тя бързо я порки. - Сае, намери ми Адриана. - Сесилия тъкмо бе свестила Илидиан с помоща на два добре отмерени шамара. - Господин Риот, Йонис, Панса... и ти Илидиане; последвайте ме. Трябва да спрем Цамил преди да се е погубил, преди да погуби и нас със себе си.
Елфаната продължи към носът на кораба. Артемис и Ме още се гледаха с двамата моряци и Сметовне, готови всеки момент да се хванат за гушите.
- С теб ще си поговорим по-късно - подхвърли елфаната на джуджето, докато го подминаваше. - Сега, вместо да стоиш, пробвай да бъдеш полезен. Заеми се да помагаш на пострадалите.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » пон яну 02, 2006 11:46 am

- А къде ти е трола, Хелена.

Хелена това изказване (защото гледам не е въпрос) не го чу (май, освен всичко, е и малко далече от теб, та просто не може). Дали поради липса на загриженост или поради доверие във възможностите му, Хелена сякаш изобщо не търсеше Монцонит. Сега тя се бе заела с решаването на друг настоящ проблем - въпреки огромната "птица", корабът пак започваше чувствително да набира скорост.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон яну 02, 2006 4:40 pm

Евросия хвръли поглад зад борда докато вадеше от ръка ви навързани една за друга цветни кърпички
- Ей го там Монцит! Ще можем ли да го издърпаме!? - зададе неопределено въпроса докато се опитваше да свести Микал рпавейки му лекуване на леки рани

Въпреки сърдечните опити на Евросия, Микал бе доста мъртав - на крака би могъл да го изправи може би само некромант, или някоя от висшите зрици на Алфана.
Берта хвана края на опънатото зад борда въже и напъна мускули.
- Ехо, някой ще ми помогне ли? - след малко изпъшка тя.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пон яну 02, 2006 7:59 pm

Ашли се спусна към Берта и задърпа заедно с нея...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » пон яну 02, 2006 11:09 pm

Евосия направи знака на Ануб на челото на Микал. Огледа се. ако не види някой на който може да се помогне се хваща на въжето
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » вт яну 03, 2006 12:37 am

- Нов олимпийски спорт: "Дърпане на висящ трол с въже",-каза Андрия ухилена.- Това ми харесва.
След това отиде да помогне.

Предопреждавам, че за съвсем-не-на-място реплики на персонажите (от рода на "Нов олимпийски спорт" примерно), ще ви режа от получения опит.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » вт яну 03, 2006 8:02 am

- Риот - извика Хелена, но Ашли изглежда нямаше намерение да слуша. Тя пък нямаше време за губене, за това го остави. - И без него ще трябва да се справим - отбеляза елфаната, колкото за следващите я Йонис, Панса и Илидиан, толкова и на себе си. Провалът не беше допустима възможност.
Отвори вратата на носа на кораба и групичката и влезе, сви в дясно и се озова в празната стая.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » вт яну 03, 2006 10:28 pm

Евросия си пое дъх и запя първата весела посинчка за която й дойде наум с цел да повдигне духа на хорицата, разсее лошите мисли и вле малко сила в телата им, та да издърпат по лесно Трола.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Mistral
Гвардеец
Мнения: 585
Регистриран на: съб дек 29, 2001 12:08 am
Местоположение: Фелла / Montreal
Контакти:

Мнение от Mistral » ср яну 04, 2006 1:10 am

[sblock="за Йонис Илидиан"]В момента в който Панса затвори вратата, Хелена залитна, подпря се на стената и бавно седна, упряла гръб в нея. В погледа и още се четеше непоклатима решимост, но енергията, с която бе преминала така уверена по палубата я нямаше. Елфаната явно бе успяла да запази дотук с неимоверни усилия фасадата на могъщество, за да умири екипажа. Сега обаче се виждаше колко тежко призоваването, или каквото там беше, бе и въздействало.
- Нямаме много време, сега ще ви кажа какво да сторите, изпълнявайте точно...[/sblock]

Без да се отказват, дърпащите въжето установяваха, колко трудно е да се измъкне тежко, наполовина във вода и панически размахващо крайници тяло, влачено от... Ускорението се усещаше. Кораба стенеше от мъка. Облаците започнаха да изсипват товара си и дъжд забарабани по дъските.
"Аксиом16" - официален дом на фелинската раса...

Потребителски аватар
dolar
Вречен
Мнения: 453
Регистриран на: чет апр 28, 2005 5:34 pm
Местоположение: Банкя
Контакти:

Мнение от dolar » ср яну 04, 2006 1:20 am

- Така няма да стане. Някаква магия да се сещате. Моноцит, ти не можеш ли да ни помогнеш. Всъщност ако завържем нещо по тежко на другия край на въжетои го метнам във водата дали няма да стане? Да ни се намира изобретател?

Другия край на въжето е здраво завързан, за да не се удави трола. Нещо по-тежко, не се вижда наоколо. Не е ясно дали Монцонит те е чул, вързан е за глезена и галвата му ту изкача от вудата, ту е под повърхността.
Veni, vidi, vici
Skype - intermission644

Потребителски аватар
del_mtg
Войн
Мнения: 172
Регистриран на: ср фев 16, 2005 7:34 pm
Местоположение: Beyond the limits
Контакти:

Мнение от del_mtg » ср яну 04, 2006 4:56 pm

Илидиан се свести след шамарите, като почувства известно главоболие. Беше се пообъркал малко, особено след като видя красивата птица държаща кораба. С леко залитане се изправи на крака и огледа по-внимателно обстановката. След това чу заповедта на Хелена и веднага се забърза след нея припомняйки си какво се беше случило. Беше го обзел срам. Щеше да избие половината кораб и изобщо не се беше контролирал. Срамуваше се от това, себе си и най-вече това, което беше направил.
Влезнаха в стаята и веднага след това видя, как Хелена залитна. Илидиан се притесни и понечи да и помогне, но тя и сама успя да се задържи на крака. Изглеждаше толкова изтощена, че се елфът се чудеше как е могла да запази хладнокръвие пред моряците. Все пак се подчини на казаното от нея.
- Слушам ... и ... съжелявам за безредиците, които причиних.
При последните думи Илидиан наведе глава и зачака отговор.
Изображение

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср яну 04, 2006 6:23 pm

Ашли вдигна поглед и...

(На къде духа вятъра?)

Отговори