Организация...

Архив - Форумни Игри
Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Организация...

Мнение от hameleona » ср апр 04, 2007 10:49 pm

Така... Предлагам първо да решим какво точно ще правим - голям континент, малък континент или три по-малки континентчета?

ПП: Аз лично имам нужда от доста пространство - пустини, гори и планини и то не една и две... Но искам да чуя и вашето мнение...

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » ср апр 04, 2007 11:51 pm

Предложението ми е да е огромна суша, в която има морета. Така както Хамелеона иска ще има много пространство. А и много земя за приключения. Повече опасности, повече неизвестности-резултатът е по-голям интерес. И да също така предлагам да има нещо като подземен свят. Отделна част от Континента ни да има плетеница от огромни пещери и галерии, в които да има раси, живеещи само в подземния мрак. Също така там да има животни и растения, които на повърността не съществуват. Също така и някои магийки :twisted:. А за почитателите на корабните приключения ще направим множество морета, а някои от тях достатъчно големи, за да поберат много острови, пълни с пирати и съкровища.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет апр 05, 2007 9:31 am

Голям континент ми се струва най-разумно. Но със моретата в него ... Че той по-голям от Магландиум ще стане. :? Затова сякаш по-добре два по-малки (Като Азерот) или пък три. Така ще го има в голяма степен морския елемент.
а, ако дъриш на подземия и лабиринти. Единия от трите континентчета, може да е опустушен от огромен, затихнал вункан... тоест ще бъде и каменна пустиня и ще има различни същества успели да се спасят в дълбините му, намирайки препитание. Да не забравяме унищожените градове и благините, които могат да се намират там. Тоест на повърхността ще се спотайват основно разбойници и пирати, заедно със техните свърталища и иманяри, търсещи богатства, докато в подземния свят може да се появят споменатите Тъмни елфи (Полу елфи) (Така е като в Ендивал малко :? ) или отделен клан джуджета.

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » чет апр 05, 2007 9:35 am

Съгласен съм, но за подземията...не нетрябва да е така. Ако единият от континентите е опустошен, това означава, че повърхосттс му ще е неизползваема. Предлагам подземията да са разположени под океана и да свързват тритем континента.

Потребителски аватар
CrazyMadMan
Калфа
Мнения: 59
Регистриран на: пон мар 19, 2007 7:13 pm
Местоположение: София, Овча Купел 2
Контакти:

Мнение от CrazyMadMan » чет апр 05, 2007 1:27 pm

По ми харесва идеята за Голям континент с вътрешни морета.Все пак в такъв континент ще има и пустини(някой части би трябвало да са далече от всякаква вода, все пак), високи планини, гори.... Абе с една дума разнообразие и най-вече-оригиналност.Нали затова Хамелеона е изтрил старият плот-заради еднообразните клишета.
Изображение
My frozen blade your hear will pierce,
filling it with morning frost.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет апр 05, 2007 2:32 pm

Северния континент е с пъти по-голям от Магландиум. Мислил ли си за транспорта ?
Така ли ще останата имената .. просто северен, източен, западен ?
Това се намира на Титания... нали ?
Северния, най на север ли е ? Питам, понеже ако е така, една пустиня, не би имала място там... може би Тундра или ледена пустиня. Пустините според мен трябва да отидат в Тропика. При тези Негърски племена може би ?

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » чет апр 05, 2007 4:51 pm

Прекрасно. Започва да се оформя, но Съюза на десетте стига до Джунглата. Чак след нея има пак цивилизация.

Потребителски аватар
Sharky_Dog
Побеснял Пес
Мнения: 681
Регистриран на: чет юли 06, 2006 1:56 pm
Местоположение: Кучкарника в кв. Надежда
Контакти:

Мнение от Sharky_Dog » чет апр 05, 2007 4:54 pm

А в джунглата какво има ? Пигмеи ? :roll:

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » чет апр 05, 2007 5:28 pm

Пигмеи...трябва да се помисли за това. Но както написа Хамелеона-джунглата е необитаема, освен за зверове.

Потребителски аватар
CrazyMadMan
Калфа
Мнения: 59
Регистриран на: пон мар 19, 2007 7:13 pm
Местоположение: София, Овча Купел 2
Контакти:

Мнение от CrazyMadMan » чет апр 05, 2007 6:11 pm

Всъщост написа че никой не се е завръщал оттам за да разкаже дали има нещо :wink:
Изображение
My frozen blade your hear will pierce,
filling it with morning frost.

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » чет апр 05, 2007 7:17 pm

Наистина ме обхваща идеята в Северния континент да има планинска верига в северната му част, а след нея земята да е заета от тундра. (млако копираме Салваторе, ама ок, няма нужда да е планина, може и с гора да е отделена от конетинента).

Другото ми предложение. НЯкъде на дъното на някой залив да се намира Лийнай-градът на Лийнайците(хората-амфибии). Всеки морки пътешественик минаващ през земите им, поради което около Северния континент няма пирати, трябва да плати данък за пътя си и ако го плати, Лийнайците ще го съпровождат докато не излезе от територията им. Ако не го плати обаче амфибиите нападат кораба и цялата плячка остава в хазната на града.

Потребителски аватар
MoSKaU
Работник
Мнения: 112
Регистриран на: нед юни 19, 2005 12:31 am

Мнение от MoSKaU » чет апр 05, 2007 8:34 pm

Диархк-Черния град, пазара на хора. Това е основния град в Черния свят и най-големия пазар на роби. Някои казват, че Тирската Империя знае за съществуването на Диархк, но подкупите на пиратите, както и заплахите на асасините, работещи за тях вършат добра работа и империята не предприема нищо по въпроса за Черния свят.

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » пет апр 06, 2007 4:08 pm

Хмалеоне, съвсем ли се отказа от идеята за Лодос, макар и BatGojko да я подкрепи?
Послушай ме, и не прави отново манджата с грозде, стъпвай на твърда почва ;)
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет апр 06, 2007 4:48 pm

тъп и упорит... това ме описва доста точно. А с тоя Лодос или квото е там съм толкова запознат, колкото и с висшата математика - демек никак.

Потребителски аватар
Gallean
Emo Slayer
Мнения: 221
Регистриран на: чет юни 09, 2005 9:05 pm
Контакти:

Мнение от Gallean » пет апр 06, 2007 6:36 pm

Нали аз съм ;)

ПП: това не е повод да се гордееш или да се опитваш да опазиш като качества у себе си.
Terminators came into being when an Imperium tactician realized that the only thing more deadly having an army of Chuck Norris clones was to wrap them in several tons of armor and hand them weapons normally found mounted to the sides of battleships.

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет апр 06, 2007 10:08 pm

Ами, говори с Ексеса, нека да направи форум или дори тука в една тем, запознай ни и да видим...

Заключена