Импове

Фенски допълнения и неща в процес на тестване. Тук всеки би могъл да споделя и най-налудничавите си идеи за играта, за светове и за промени в правилата.

Модератори: hameleona, Модератори

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » нед фев 24, 2008 9:44 pm

Ами искам да ти кажа, че според мен бонусите никога не са вредни, дори и в малки количества. Може да го измислим така, например, че маговете ги имат за най-умни и мъдри(както си е) сред имповете и затова им са като водачи. А може и да се направи трети клас Имп Лидер, който стои за парлама и дава бонуси като ги навиква и пее гадни песни(като Уилям Торнтън(от книжката)) на враговете, за да ги разсейва. Дръг е въпроса как с толкова интелект ще се науча да срича на Общия език, но такива са рисковете на професията.

П.П: Ей, така се мъча да не пиша "ПцУ" и пак го пиша така. Голяма инерция, голямо нещо.

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » нед фев 24, 2008 10:47 pm

Ами искам да ти кажа, че според мен бонусите никога не са вредни, дори и в малки количества.
Браво бе мойто момче! Как стигна до това умопомрачително заключение?! Изведнъж ли ти хрумна, докато си бил във ваната и ти е паднала ябълка на главата, или е плод на дълги години систематичен труд?

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » нед фев 24, 2008 10:50 pm

Не просто го казвам, защото Бат'Гойко, ако не си чел поста казва, че от бонуса нямало да има смисъл, ако са малко маговете. И за туй.

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » нед фев 24, 2008 10:55 pm

Сега се посвети на разликата между "има полза" и "има смисъл". На гадинките ще им е от полза да им раздадеш и +1 красота в зависимост от метерологичната прогноза, +1 на билкарство според ездитното животно и прочие, но от гледна точка на един разработчик, няма никакъв смисъл да сееш 50 мижави бонуса, при това условни, само за да затормозяваш читателя!

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пон фев 25, 2008 4:23 pm

;) Ей, знаех си аз, че имаше полза да те поканя да надникваш по-често тук, Андраше.
Сега за всики уонаби творци - вслувшате (зачитайте) се в мненията на всички критици, тъй като те много ясно и директно (понякога) си изказват същината, а аз понеже се опитвам да съм дипломатичен понякога оставам недобре разбран.
От това пояснение на Андраш за смислените бонуси, по-ясно не мога да се сетя. Иска ми се да се запомни за всички бъдещи предложения и много се надявам да го разберат всички, които правят новости в системата. Смислен бонус е този, който оказва ясно въздействие. Бонус от +1 (изключение прави +1 на зар щета, особено ако имате много зарове), обикновено е по-скоро козметичен. Да, дори и онова +1 СИ към макс на расата си е чиста козметика, но то все пак може да се усети в дългосрочен план, понеже е за играча, но когато е за противник е абсолютно излишно - Там трябва да си говорим за истински бонуси...
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » пон фев 25, 2008 5:47 pm

Ами добре тогава. Само това ми иде на ум. Който иска да предложи.

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » нед мар 02, 2008 12:39 am

Няма проблем ;) Понякога самите идеи са достатъчни, за да ми дадат основа аз да доразвия нешо, или с обшии усилия да достигнем до нещо.
Сарказмът в постовете не цели да те обиди, а просто да е по-забавно (мисля, че съм го споменал и в правилата, че добре звучашия сарказъм няма да се наказва, така че едва ли не се стимулира - така е по-забавно, нали)
ОК, в имповете ми хареса именно усещането за нещо малко и досадно, което е наистина опасно в големи количества и по-скоро смехотворно, когато е в малки групи. Все някога може и да стигне до официална версия (ако се остави на мен, това ще отмене по-дълго) и тогава ще видим как точно това ще се отрази системно.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » пон мар 03, 2008 7:06 pm

Самият аз често ползвам иронията и сарказма като средства за "общуване", но недостатъка ми е, че за жалост не мога да ги търпя по мой адрес. Иначе наистина голяма надежда имам след като тотално отхвърлихте Белязаните и първия вариант на Орките, оплюхте втория и не приехте СУ Вестоносец, да приемете Имповете. С размерите си не смятам, че са много големи, но ако искате да ги смаля с около 20 см макс., защото няма да има логика 60 санта гадина да тежи толкова.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пон мар 03, 2008 7:27 pm

А защо трябва да тежат толкова? Не можем ли да ги "олекотим" пропорционално със смаляването им?
シャマョツィ

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » пон мар 03, 2008 8:56 pm

kartacha написа:Самият аз често ползвам иронията и сарказма като средства за "общуване", но недостатъка ми е, че за жалост не мога да ги търпя по мой адрес. Иначе наистина голяма надежда имам след като тотално отхвърлихте Белязаните и първия вариант на Орките, оплюхте втория и не приехте СУ Вестоносец, да приемете Имповете.
Ами, ако искаш да ти поднесем извинения в писмен вид задето не ни харесват предложенията ти. Предложи нещо, което наистина ще обогати играта и ще е добре балансирано и ако наистина е добре представено ще видиш, че ще се хареса на много хора.

Според мен имповете имат бъдеще, но не в моите сесии.
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » пон мар 03, 2008 10:13 pm

Shamajotsi написа:А защо трябва да тежат толкова? Не можем ли да ги "олекотим" пропорционално със смаляването им?
Мислил съм и по този въпрос. Тогава имповете ще започнат да могат да ги носят крилцата им. И тогава те ще станат сериозни противници, а не гадинки по-слаби от улична мастия.
П.П.: Това не е упрек. Просто всички казваха "това не става...онова не става", а никой не се постара да измисли нещо, което да ги допълни или промени.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пон мар 03, 2008 11:31 pm

Ако ги "смалим" - изберем си точка и коефициент в интервала (0;1) и новите импове в крайна сметка ги получим като следствие на хомотетия спрямо тази точка и при този коефициент - то тогава те ще са:

1. По-малки, както искаме
2. Съразмерно по-леки, както трябва да бъде
3. Със също толкова по-малки крила, така че дори и при по-малко тегло те пак да не могат да хвърчат.

Иначе не мога да разбера защо искаш да променяме или допълваме идеята ти? Нека ти даваш основните направления, ти да чертаеш основните щрихи. Нашата (или поне моята) цел е да се обаждаме, когато основната посока е изначално грешна, и да коригираме дребните детаили ;) . Според мен нямаме никаква работа да допълваме с каквото и да е било тези импове, пък камо ли да ги променяме. Единственото, което аз искам е да доподчертаем основното им качество - че са "дребни и вредни", като най-вредни са като са много, поне аз така си ги представям, а доколкото те разбирам - така си ги представяш и ти ;) .
シャマョツィ

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » пон мар 03, 2008 11:34 pm

Шамайоци, ти ли ще прочетеш на какво биолозите казват "квадратно-кубичен закон" или ще се наложи аз да пиша дълго и напоително, защо казаното от теб е най-малкото абсолютно грешно? Нощем когато тъкмо съм приключил с подготовката за упраженията ми съм изключително нетолерантен към подобни изцепки.

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » пон мар 03, 2008 11:55 pm

Разбирам, че като намалим всяко измерение (съжалявам, ако терминът е неточен, не се сещам за друг точно сега) два пъти, да кажем, масата, при запазена плътност, ще се намали осем пъти, а площта на крилата - четири. Сега обаче съм запознат, че има и неща като мускулна маса, която е решаващ фактор например, когато учените отхвърлят съществуването на лилипути. Но, признавам, не съм дотолкова запознат, че да знам как мускулната маса се влияе от размера (дали е пропорционално на масата) и доколко влияе на способността да се лети. Ала дори и да приемем, че това от един момент на татък със смаляването на имповете това престава да бъде фактор и те да могат да летят, ще кажем пък, че ние ще ги смаляваме преди да дойде този момент.
シャマョツィ

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » вт мар 04, 2008 12:42 pm

Това са подробности. Играчът въобще не го интересува дали ако смалим импа до 60 см височина (даже бих препоръчал 45, за да влезе в МР 1, тъй като крилете му не са разперени, за д аго вкарат в по-голям и така би могъл да ползва бонуси от ралзика в размера) и направим крилете му с обща размах 80 см, а после кажем, че теглото му е 10 кг и той няма силици да хвърчи дълго, а просто подскача по-далеч леко пърхайки с крилца, дали това би било реално или каквото и да е - важното е да му върши работа в играта.

ПП: стана дълго и тромаво изречение, но нямам време да го редактирам, че излизам.
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » вт мар 04, 2008 7:45 pm

Ми по-малките неща по-лесно летят именно заради това, че крилете са на площ, а масата - на обем. С мускулите чак такъв проблем няма - колибрито си лети. Демек, това което казваш не е вярно - ако е по-малка, гадинката по-лесно би хвръкнала.

Проблемът е, че гадинката е доволно магическа. И както казва бате ти Гойко, изчисленията не интересуват много играчи. Ако речеш че може - може. Ако речеш, че не може - не може. Защо - демонска му работа.

Grigor
Чирак
Мнения: 28
Регистриран на: съб фев 23, 2008 1:23 pm
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнение от Grigor » ср мар 05, 2008 6:31 pm

Защо тва ми напомня на нещоо...Heroes III. Не разбирам защо трябва да се копира. Опитай пак. Този път с нещо свое, ако обичаш. Не се обиждай, обаче от всичко най-мразя хора, които си крадът идеите. Имповете са добре балансирани, но не са твой и ти нямаш право да ги крадеш. Има си нещо такова като авторски права. Добре, че това е България, иначеее... Браво, за оформлението на показателите и бонусите, но аз като разказвач от 8 години, не мога да си позволя да бъда неоргинален и да смесвам една игра с друга. Просто всички, които играят мойте сесии ще си заминат. Това е моето мнение. Ако искаш го чети, аз не съм критик.
Feel nature's WRATH!!!

Потребителски аватар
lowstef
Phantom Lord
Мнения: 476
Регистриран на: нед фев 06, 2005 8:00 pm
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от lowstef » ср мар 05, 2008 6:50 pm

Всъщност, не са от Heroes III. Нито са от някоя друга игра, компютъран или не. Има ги и в Д&Д, но и от там не са. Малко начално инфо, за справка. В желанието да отразиш в играта някои митологични създания няма нищо лошо. Да не кажем, че 90% от създанията в 90% от игрите са "разписване" на популярни създания в контекста на съответната игра (компютърна или настолна ролева). Така че недей се пъна за авторски права, крадене и оригиналност, като не знаеш за какво говориш. Дали пък и джуджетата и елфите не ти напомнят Толкин, а? Виж, ако някой тръгне да прави хобит, балрог, тараск, майнд флейър или бехолдър - тогава е проблем, щото тия са "оригинални" и защитени. Но ако искам да направя дракон, змей, ламя, фея, самодива, трол, кентавър, горгона, базилиск и т.н. - това си е напълно окей. Ти пък по никакъв начин не си длъжен да ползваш такива "неоригинални" създания. Само дето тогава трябва да се учудя как изобщо играеш фентъзи. Иначе винаги мога да разпиша системно моя смърцафлякващ инджикипляктор - гарантирано оригинален, даже аз не го знам още що за чудо е.
Който ме харесва е прав! Който не ме харесва е прав! Който не му пука за мен не е прав!
The leather armies have prevailed
The Phantom Lord has never failed...
Fall to your knees and bow to the Phantom Lord

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » ср мар 05, 2008 8:02 pm

няма лошо в копирането... и без това свръх-трудно да се направи нещо наистина оригинално ;)
БТВ: Аз пък съм анти-критик, така че с григор ще си имаме интересни спорове :twisted:
ПП за БТВто: в които няма да ползвам правата си на Мод, освен ако човека не почне да псува или нещо подобно.

Потребителски аватар
nikestan
Frozen
Мнения: 274
Регистриран на: пет авг 26, 2005 4:11 pm
Местоположение: В.Търново
Контакти:

Мнение от nikestan » ср мар 05, 2008 10:53 pm

Защо тва ми напомня на нещоо...Heroes III. Не разбирам защо трябва да се копира. Опитай пак. Този път с нещо свое, ако обичаш. Не се обиждай, обаче от всичко най-мразя хора, които си крадът идеите. Имповете са добре балансирани, но не са твой и ти нямаш право да ги крадеш. Има си нещо такова като авторски права. Добре, че това е България, иначеее... Браво, за оформлението на показателите и бонусите, но аз като разказвач от 8 години, не мога да си позволя да бъда неоргинален и да смесвам една игра с друга. Просто всички, които играят мойте сесии ще си заминат. Това е моето мнение. Ако искаш го чети, аз не съм критик.
По тая логика в Магландиум трябва да има само гамбудури, щото всичко останало е вече измислено от някой друг. Пък и имаше една приказка: "Всичко ново е добре забравено старо", тъй че и да цъфне след време някой със съвсем оригинална и нова идея, може пак да се окаже, че "копира" без даже да го съзнава.
Последна промяна от nikestan на чет мар 06, 2008 1:32 am, променено общо 1 път.
The superior man is modest in his words, but exceeds in his deeds.

Потребителски аватар
ILLIDAN
Гвардеец
Мнения: 526
Регистриран на: нед ное 13, 2005 4:00 pm

Мнение от ILLIDAN » ср мар 05, 2008 11:33 pm

На мен ми се е случвало да измислям така разни неща, след което отивам на кино и гледам как вече идеите ми са филмирани :lol:

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » пет мар 07, 2008 12:59 am

Ами и на мен ми се случи. Сега си дръпнах Heroes III и гледам наистина има импове. :? Така излиза, че съм ги копирал. Аз само името от една книжка за Diablo копирах, щото не съм вещ в измисляне на такова. Ами не знам сега какво да правим. Да не земат наистина да ми правят проблеми за авторските права. Не, че ме знаят отде съм. Нека админа реши какво да прави с "моите" творения.
П.П.: Най-искрено извинение към кимбо, че му влезнах с ацц да променя ръст и тем подобни на неговите магове.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
BatGojko
The Big Boss
Мнения: 2154
Регистриран на: пет яну 04, 2002 8:26 pm
Местоположение: София

Мнение от BatGojko » пет мар 07, 2008 2:43 am

Имповете са си твоя идея - няма лошо да си я доразвиваш в посока, която теб те кефи. Дори и никой да не я възприеме накрая пак си остава възможността да я ползвате с вашата група. Едва ли има значение за теб дали групата на Григор (или н акойто и да било) ще ги ползва или не, ако на вас ви обогатяват играта по някакъв начин. Ако се появят като официални създания това най-вероятно ще е продиктувано от някой разказ или друго произведение и най-вероятно ще са малки, тъй като масовата представа за тях е именно такава (и щото съм фен на Хироус).
"Аксиом16" - правилната система :)
Вземете си 2 GB free space in dropbox (и увеличете моето пространство)
https://www.dropbox.com/referrals/NTExNzQxNzY5

Потребителски аватар
kartacha
Вечният новак
Мнения: 987
Регистриран на: съб дек 22, 2007 5:11 pm
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнение от kartacha » пет мар 07, 2008 4:07 am

Аз не забеязах в Хироус да са по-малки от метър. И все пак ако не ме интересуваше дали някой ще играе и ще ги бие, нямаше да ги кача.
За феновете на Diablo:
http://diablo-bg.site50.net

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет мар 07, 2008 1:07 pm

Да де, ама в хироус и дракона е не повече от два пъти по-голям от пиконосеца ;) на 1/2 от ръста на човешките единици са, така че сигурно са под метър.
(и щото съм фен на Хироус).
Това ме кърти :) Наистина се накефих, като го прочетох :) (Щото и мен хироус ме кефи 8) )

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » пет мар 07, 2008 3:57 pm

Къртач, защо по някакви причини ми се набиваш в очите по крайно особен и не много ласкателен начин?!

Стефан ви набива в главата че ги има от преди 5 века, ти се чудиш дали няма да те съдят за авторски права... Искрено се надявам, да си писал този си пост пиян!

Grigor
Чирак
Мнения: 28
Регистриран на: съб фев 23, 2008 1:23 pm
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнение от Grigor » пет мар 07, 2008 6:11 pm

Картач, не му обръщай на тоо внимание. Той и мене ма е подлепвал. Ако не намериш 10 издадени труда в които има Импове та подкрепям. Щом някой хора си позволяват да обиждат другите като изтривалки за обувки, аз твърдо заставам срещу тях. Не се притеснявай, никой няма да те съди. И дори, за да изкажа пълната си подркрепа към теб, ще попроменя малко името и облика им - Да речем Догоноти и ги вкарвам в сесиите. Ако някой си мисли, че може да си чеше езика по тоя гнусен начин, НЕ!!!! Картач - само така!
Feel nature's WRATH!!!

Потребителски аватар
hameleona
Админ
Мнения: 3214
Регистриран на: пет яну 30, 2004 12:09 pm
Местоположение: Somewhere around nothing...

Мнение от hameleona » пет мар 07, 2008 6:42 pm

Картач, всеки противник е полезен, стига да е смислен. А Имповете ти ми правят много готино впечатление :) Изобщо ти май поумня :) (бъзик, не заяждане) :P

как да е. Подкарвай си имповете и така. Андраш отново критично, но много точно ти посочи грешката ;0

бтв: от опит ти казвам, че винаги може по-добре, та затова стига си чакал одобрение от Ванката - то мнооооого рядко се появява. :) Просто слушай съветите на другите по форума и гледай да им харесат на тях - така ще знаеш, дали някой би ги пуснал или не в играта си :)

Потребителски аватар
Andras
Гвардеец
Мнения: 706
Регистриран на: ср ное 03, 2004 9:48 pm

Мнение от Andras » пет мар 07, 2008 6:58 pm

Ако не намериш 10 издадени труда в които има Импове та подкрепям.
Веднага ти намирам. Разказвали са за Парацелз, че е имал имп скрит в меча му и това е широко известно. А за Парацелз има много повече от 10 биографични труда.

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Re: Импове

Мнение от Vilorp » пон ное 07, 2011 2:33 pm

kartacha написа:Изображение

Създал съм ги като противници. Прекалено са слаби, за НИР.

Имп
Сложност: 4
„Беше ранна сутрин и се разхождахме с Джо из един от многобройните върхове в Колоса. Дочух странен, непознат звук. Погледнах надолу, през ръба, и видях непознати създания. Имаха несъразмерни за малкото си телце глави и крила, с чиято помощ правеха дълги подскоци. Около десетина от тези бяха нападнали един смел воин, който със всички сили се отбраняваше, но изглеждаше, че няма да удържи дълго на натиска. Решихме да не се намесваме, за да не пострадаме и ние. След като битката приключи, имаше едва три живи създания. След като малките демончета се разотидоха, ние се приближихме и питахме воина какви са тези същества. Той явно говореше само джуджешки и ни каза само една дума „Импис”. От тогава разпространихме историята за тези същества и ги нарекохме импове.”

Имповете са малки и червени на цвят. Главата им тежи 4/7 от тялото. Имат крила, но не могат да летят, защото гравитацията им пречи, а крилата им са прекалено слаби. Имат сиви безизразни очи и дълги, заострени, стърчащи настрани уши. Не се делят на полове.

Ръст: 30-45 см
Размах на крилете: 50-70 см
Тегло: 15-20 кг

Ниво: 3
Скорост: 16
Реакция: 19
Виталност: 1
ТД: 13
ЖТ: 15
Наблюдателност: 4

Сила: 6
Ловкост: 10
Прецизност:9
Интелект: 4
Издръжливост: 7

МЗ: 3

Атака-------------------Атака----------ТД-----------Щета----
Захапка----------------ПР;СИ;Л--------4-----------1зар пробивна,надхвърли ли броянта остова захапано като е нужно натрупване на сила за да се махне
Ръка--------------------ПР;Л;СИ--------5------- ---1зар сечаща

Расови способности:
Демон: Намалява двойно всички негативни и удвоява всички положителни ефекти от школата на Огъня.
Груповонападащи: Получават бонус от +1щета за всеки друг имп наоколо (10-20 метра около). Максимумът е +10.

На ниво покачват по 5 ЖТ и 20 ТР, които основно разпределят за Ловкост и Прецизност. Използват Проста тактика. Нападат непредизвикани или от засада, на групи от 10-30 създания. Никога не нападат противник, който не отстъпва поне тройно по брой на самите тях (не че са математици да го сметнат просто по инстинкт).

Награди: 2-3 лъскави предмета (камъче, монета, парче метал)
Имповете привързват малка торбичка, в която кътат всички лъскави предмети. Обикновено единственото ценно, което може да се намери за медни монети. По преценка на разказвача може да има и други предмети но рядко.
С добавени корекции в размерите и груповия бонус.
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Отговори