Нова хвърлячка за зарове...

"Място за всички млади герои, търсещи слава и опасности"
Игра по правилата на Аксиом 16

Модератори: Vilorp, ILLIDAN

Искате ли да си хвърляте заровете за Ареанта сами?

Да! Обичам всички да виждат какво се хвърля, а няма смисъл от забавянето!
10
83%
Не. Защо всички трябва да виждат какво се хвърля? Само аз и Разказвачът стигаме, по-евтино е да подкупя само него...
2
17%
 
Общо гласове: 12

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Нова хвърлячка за зарове...

Мнение от Асен » нед май 17, 2009 10:48 am

В тази арена заровете е безсмислено да се хвърлят само от разказвачите. Ако двамата противници са онлайн, но няма кой да им хвърли зар, това си е пропусната възможност. Затова реших да ви предложа автоматична хвърлячка за зарове, която пази какво сте хвърлили. По-важното, така може да го види и опонента ви, така че да си сметне сам уцелен ли е и ще опитва ли да се защитава...
А при спор между двамата и за пускане на дуела, пак ви трябва някой от Разказвачите :P

Адрес на хвърлячката.
http://www.hwx.it/wizards.com/index.php

Всички можете да ползвате този акаунт.
username: axiomarena
password: axiom16

Влиза се с име и парола, които трябва да знаят опонента ви и Разказвачите, за да може да проверяват хвърлянията. Можете да ползвате потребителя, който съм регистрирал. Само си отваряте нови сесии.
За да хвърлиъте един зар, натискате бутончето 1d6. За да хвърлите 3 зара, натискате бутончето 3 пъти. Пише ви 1d6+1d6+1d6. Предполагам, че вече се сещате как ще се хвърлят и повече зарове - о, ужас, цели 9 кликания с мишката, за да хвърлите щета на боец с алебарда!

Ето и директен линк към хвърляне на Фиоре, когато и да дойде то, в двубоя с Безименния боец на Шамайоци. Кръстил съм го така, защото идеята беше да е примерно, разбира се ;).
http://www.hwx.it/wizards.com/dice.php?sid=3088

Е, отсега нататък мисля да си хвърлям заровете сам. Шамайоци, ела ми, пиленце... :twisted:
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » нед май 17, 2009 12:56 pm

Навремето и аз предлагах метачка на зарове, не знам защо се отказах да настоявам, но наистина поне малко би трябвало да се забързат битките така :) .
シャマョツィ

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » нед май 17, 2009 1:25 pm

И аз не знам защо си се отказал :P .
Както и да е, вече имаме. Ориентира ли се вече как се ползва, за да почваме, когато ни пуснат тема?
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » нед май 17, 2009 2:15 pm

Да, ориентирах се, дори навремето съм бил подготвял пример именно за тази метачка :lol: : http://www.hwx.it/wizards.com/dice.php?sid=2672#101128
シャマョツィ

Потребителски аватар
Vilorp
Личен Маг На Краля
Мнения: 4252
Регистриран на: пон фев 07, 2005 12:42 pm
Местоположение: Княжево под Копитото
Контакти:

Мнение от Vilorp » нед май 17, 2009 5:36 pm

Vilorp написа:За да не се бавят нещата играчите могат да си поемат заро-хвърлянето и направо да си дават стойността на атаката. Понеже тъй и тъй всички четат темите на другите играчи атаката не е тайна. Съответно опунента може веднага да отговори адекватно.
Елото още немогя я схвана съвсем, тъй че ако някой държи нека направи тема и да я води, аз ще карам по системата Вилорп 2008 дотогава (;
Всичко на тоз грешен свят е относително...
Изображение помогни на форума!
Не се смей на този който прави крачка назад, защото може да се засилва !!!
А, да: татко съм.

Потребителски аватар
Асен
Гад със стил
Мнения: 1948
Регистриран на: съб юни 07, 2003 9:20 am
Местоположение: София
Контакти:

Мнение от Асен » нед май 17, 2009 7:24 pm

Приемам, че одобряваш :wink: !
"When I give food to the poor, they call me a saint. When I ask why the poor have no food, they call me a Communist."
-Dom Helder Camara, former Archbishop of Olinda and Recife

Потребителски аватар
Shamajotsi
Тапака
Мнения: 1664
Регистриран на: ср ное 23, 2005 1:17 pm
Местоположение: Нангияла
Контакти:

Мнение от Shamajotsi » вт май 19, 2009 4:41 pm

Да, забравих да кажа, когато на мен ми се случи:

Метачката не харесва кирилица.
シャマョツィ

Отговори